Całkowicie nowy Electric Cadillac SUV zaprezentowany podczas Detroit Motor Show

Jul 25, 2023 category

Cadillac opublikował wielkie wieści na temat przedlewni Detroit Show 2019, podglądając SUV-ów w całości elektrycznym na uruchomienie przez 2021.
Bezimienny rywal Tesli Model X został pokazany w formie koncepcyjnej przed rodzinnym pokazem. Gdy dotrze do sprzedaży, będzie to pierwszy produkt GM, który będzie korzystał z nadchodzącej platformy BEV3, obecnie opracowywanej w przypadku pojazdów elektrycznych GM nowej generacji i z zasięgiem ponad 300 mil na jednym opłatach.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Detroit Motor Show 2019: Podgląd
GM wcześniej ogłosił, że Cadillac będzie główną marką pojazdu elektrycznego, ale marka skupi się na wprowadzeniu nowego Crossover XT6, nowej eskalady i „nadchodzącego sedana wydajności” w ciągu najbliższych kilku lat, przed lądowaniem SUV -a przed 2021 r.
Cadillac twierdzi, że architektura Bev3 jest elastyczna, potwierdzając wbudowaną modułowość, która pozwoli firmie projektować i opracowywać nowe samochody na platformie elektrycznej w stosunkowo krótkim czasie.
Marka potwierdziła, że ​​„różnorodne style ciała” zostaną odrzucone z BEV3, więc mniejsze crossovery elektryczne i salony na rynku amerykańskim są nieuniknione. Cadillac twierdzi również, że EV przy użyciu Bev3 można skonfigurować tak, aby były z przodu, tylnymi lub napędami na wszystkie koła, podczas gdy wyjście baterii można zmienić, aby dostosować się do potrzeb klienta i ceny.
Teraz przeczytaj naszą recenzję najnowszego europejskiego konkurenta EV: zupełnie nowy Audi E-Tron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *