„To opcjonalne dodatki, o których kupujący samochody muszą uważnie myśleć”

May 14, 2023 Uncategorized

Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatnio prowadziłem główny nurt, który był źle zaprojektowany, niebezpieczny, słaby lub niewiarygodny.
Setki, które prowadziłem przez ostatnie kilka lat, rozpoczęły się i zatrzymały imponująco. Każdy z niecierpliwie negocjował każdy zakręt, wzgórze lub trudną powierzchnię, na którą go poddałem. Żadne nie sprawiło, że czuję się niebezpiecznie.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Jeśli chodzi o komfort, elastyczność i opłacalność, wszystkie były godne podziwu. Pomijając czyste samochody elektryczne, nie zostałem pozostawiony i ogólnie oceniłbym najnowocześniejsze samochody benzynowe lub wysokoprężne.
• Pełny przewodnik po zakupie nowego samochodu
Innymi słowy, chociaż istnieje coś takiego jak zły samochód, nie ma czegoś takiego jak nowy (tj. Najnowsze pokolenie) samochodem z silnikiem spalinowym w showroomach.
Przyszły nabywca wie teraz (dzięki NCAP i tym podobne), jak bezpieczny będzie samochód, który rozważa. Spojrzy część – przynajmniej na jego oczy. Pod względem sprawności jazdy będzie siedział gdzieś pomiędzy A i B – dopuszczalny i genialny.
Połączenie testów samochodowych i krótkich przejazdów testowych za pośrednictwem franczyzowych dealerów jest niezbędnym wisienką na torcie. Niezależnie od tego, czy zapłaci podstawową cenę poniżej 10 000 funtów, czy 100 £ plus, ten nowy samochód będzie odpowiedni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *