Według nowego raportu opublikowanego przez biuro House w Wielkiej Brytanii w zakresie przestępstwa przestępczego w zakresie przestępstwa przestępczego w Wielkiej Brytanii osiągnęły 20-letni

Apr 23, 2023 Uncategorized

przestępstwo w Wielkiej Brytanii, jest najniższy w ciągu ostatnich 20 lat. Od 1993 r. Kradzież samochodów i włamania spadły o ponad 80 procent, pomimo ośmiu milionów znacznie więcej samochodów na brytyjskich drogach.
Liczby sugerują, że dziś na drodze jest około 10 włamań samochodowych, a także trzy kradzieże samochodów na każde 1000 samochodów. W 1993 r. Skradziono około 20 samochodów, a także 40 uszkodzonych dla każdego 1000.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Badanie samochodów i hakowania ciężarówek pokazuje, że samochody zagrożone
Spadek przestępstwa przestępczego samochodu może być głównie związany z rosnącą popularnością gadżetów antykradzieżowych dopasowanych przez producentów. Raport określa zamki sterujące, a także elektroniczne immobilisery jako dwa podstawowe gadżety bezpieczeństwa w ograniczaniu wskaźników przestępstw.
Zamki kierownicze zostały wprowadzone jako reakcja na wzrost kradzieży samochodów w latach 60. XX wieku, a także szybko zatrzymały rosnący wskaźnik przestępstwa, podczas gdy elektroniczni immobiliiserzy odkryli swoją metodę dla samochodów i ciężarówek między latami 80. i latem 90.
• Recenzje kamer wideo w samochodach: najlepsze kamery desakcyjne 2016
Nowoczesne technologie, takie jak kamery rozpoznawania tablic rejestracyjnych, nadzór CCTV, a także śledzące samochody również pomagają zniechęcając przestępców od kradzieży, a także włamanie się do samochodów.
Kapłan Wielkiej Brytanii ds. Policji, przestępczości, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, a także ofiar Mike Penning powiedział: „Bezpieczniej jest mieć dziś samochody i ciężarówkę w Wielkiej Brytanii z ogólnym przestępstwem na najniższym poziomie, ponieważ zapisy rozpoczęły się w 1981 r., Jako To, że zależy to od nowych innowacji wprowadzanych przez przemysł, mniej osób, a także znacznie lepsze działania policyjne.
„Zmienia się przestępstwo pojazdu, a przestępcy, którzy właśnie wykorzystaliby wieszak płaszcza do zabrania samochodów, a ciężarówkę w latach 80. pracują teraz nad nowymi metodami popełniania przestępczości, a także poświęcamy ich zatrzymaniu”.
Jakie jest Twoje zdanie na temat przestępstw związanych z samochodami i ciężarówkami? Czy najnowsza technologia pokonuje złodziei, czy też wciąż jest do zrobienia?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *