Długoletna koncepcja Porsche Vision GT renderowana przez fanów

Apr 12, 2023 category

Porsche 918 Spyder jest widokiem nawet samodzielnie, ale niektórzy entuzjaści Porsche uważali, że potrzebuje metamorfoty w stylu GT. Właśnie tam pojawia się zespół stojący za tymi renderingami. Chociaż jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek trafił do produkcji, koncepcja Porsche 908/04 Vision GT jest rewelacyjnym spojrzeniem na samochód, który jest związany z rakietą na szczycie list życzeń ludzi.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Stworzony przez zespół entuzjastów Porsche, projektantów przemysłowych i ekspertów w Photoshopie, koncepcja 908/04 powraca do wczesnych dni samochodów „długich”-trend spowodowany potrzebą ścigania docisku w latach 60. i 70. XX wieku. Porsche zdominował tę klasę z trzema samochodami – 917LT, 935/78 i 908 LH.
11

Wydłużone ogony pozwoliły tym samochodom na fantastycznie szybkie, ale były notorycznie trudne w prowadzeniu, a trend wymarł znacznie bardziej wyrafinowaną technologię nacisku. Zespół stojący za koncepcją Vision GT uważa, że ​​musi dokonać odnowienia-i zamiast wypełniać koncepcję do brzegi technologią, to bardzo bazowe.
• Porsche 918 Spyder Review
W tym celu kokpit skoncentrowany na kierowcy nie ma sekwencyjnej skrzyni biegów-zamiast tego zainstalowana zostanie pełna trzypadowa manualna skrzynia biegów, z drewnianą kasą biegów dla pełnego efektu retro.
Jeśli chodzi o stylistykę, koncepcja pobiera wskazówki z produkcji 918 Spyder – w tym tłumiki wydechowe zamontowane na tylnym pokładzie. Samochód jest jednak znacznie niższy, z dużymi dobami i przesadnymi kółkami, co daje mu agresywne stanowisko.
11

„Chcieliśmy rzucić mu zaawansowany wygląd z prawdziwie mechaniczną duszą” – powiedział zespół stojący za renderingami. „Chodziło o nowoczesną interpretację LH z 1969 r.”.
Podczas gdy to rendering jest milion mil od produkcji, projektanci stworzyli to z myślą o prawdziwych proporcjach. Wskazuje to, że jest zbudowany we właściwych wymiarach, aby umożliwić idealną pozycję siedzącą, salon i widoczność, aby uczynić go praktycznym, jeśli Porsche kiedykolwiek zdecydował się na urzeczywistnienie. Teraz musimy tylko błagać…
Zobacz wiele zdjęć i informacji o koncepcji Porsche Vision GT tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *