Elektryczna seria BMW 3 potwierdziła spośród 15 EVS dla 2022

Feb 10, 2022 Uncategorized

w ramach rocznej konferencji wyników BMW potwierdziła, że ​​zaoferuje w pełni elektryczny model serii w ramach ramienia elektrycznego, co zobaczą 15 EV w produkcja do końca 2022 r.
Marka podniosła swoje cele, gdy obawia się elektryfikacji i opisywanej, że: “W tym roku, w tym pojazdy przedprodukcyjne, firma będzie już mieć 15 w pełni elektrycznych modeli w produkcji – obejmującą około 90 procent swoich obecnych segmentów.

New BMW M3 Touring pokazuje nam jego tylny koniec przed rozpoczęciem 2022

“Oprócz istniejących modeli, takich jak BMW I4, BMW IX i małe elektryczne, obejmuje to również cztery wysokiej objętości serii Model BMW: serii BMW 3 i serii BMW 5, BMW X1 i BMW X3. Nowa seria BMW 7 ma również szczególną rolę do odtwarzania w 2022 r., Wraz z uruchomieniem nowego BMW I7. ”
Reklama – krótki artykuł trwa poniżej

Jednakże, gdy jest to nieuniknione, że w pełni elektryczna seria BMW 3 dla Europy dołączy do zasięgu na czas, na razie model będzie ograniczony tylko do rynku chińskiego.
BMW potwierdził, że rozpocznie wersję produkcyjną w pełni elektrycznej serii Długotrwałej 3 w tym roku, w tym roku, samochód, który został przeciekany w ubiegłym roku poprzez obrazy z chińskiego biura patentowego, a które fotografowie szpiegowskie Car Express zostały wcześniej złowione testowanie.
16.

Nowa rozciągnięta seria Electric 3 – pomyślała, że ​​nie ma znaczonej I3 w Chinach, zgodnie z konwencją marki w Europie dla swoich modeli elektrycznych – będzie rywala Tesla Model 3, a także nadchodzącego flagowy C5 X Electric Saloon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *