Nowa Toyota Rav4 Adventure Heads Up 2022 Model Revitalize

Aug 22, 2022 Uncategorized

Toyota wprowadziła nową wersję RAV4, która została opracowana tak, aby spodobać się osobom z Great Outdoors. Nazywa się to przygodą i trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii na początku 2022 r., Zbierając garść surowych zmian stylizacji i zaktualizowane wnętrze.
Projekty dotyczące standardowych Toyota RAV4 obejmują nowe matowe 19-calowe aluminiowe koła, większe łuki koła i znacznie bardziej agresywny przedni zderzak, z imponującą czarną kratką chłodnicy i wysokim poziomem lamp przeciwmgielnych. Z tyłu znajduje się też nowa srebrna płyta poślizgowa.

Toyota RAV4 PHEV zyskuje nowy poziom podstawowy na poziomie wykończenia

Wewnątrz przygoda RAV4 zawiera kilka markowych świąt na progach drzwi i specyficznej dla modelu pikowanej syntetycznej skórzanej tapicerki z kontrastującymi pomarańczowymi szwami. Kupujący skorzystają również z tego samego ośmiocalowego systemu informacyjno-rozrywkowego co standardowy samochód.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Przygoda jest zasilana 2,5-litrowym czterocylindrowym napędem napędowym Toyoty, który ma silnik elektryczny na tylnej osi, aby zapewnić napęd na wszystkie koła SUV. System ma połączone wyjście 219 KM, co wystarczy, aby holować przyczepę o długości do 1 650 kg. Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli RAV4, hybrydowy układ napędowy jest związany z CVT.
4

Toyota skorzystała również z okazji, aby zaktualizować standardowy skład RAV4 wraz z tym nowym wariantem przygodowym. Teraz SUV jest wyposażony w reflektory LED w stylu projektora i przednie światła przeciwmgielne LED, wraz z nowymi 10-osobowymi felgami aluminiowymi dostępnymi w czarnej lub srebrnej w zależności od wykończenia.
Wewnątrz zmienione RAV4 korzysta również z nowego oświetlenia LED, elektrycznie regulowanego siedzenia pasażera, podświetlanych elektrycznych przełączników okien i nowych portów ładowania USB-C.
Po czymś nieco mniejszym niż Rav4? Sprawdź naszą recenzję nowego krzyża Toyoty Yaris…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *