Mercedes G-Code Concept

Jun 26, 2022 category

Mercedes wskoczył na modę Supermini-Suv z nową koncepcją wielkości litra o nazwie G-Code. Jak donosi nasza siostrzana witryna Car Bild, jest to mniej więcej rozmiar dla nadchodzącego pierwszego Q1 Nissana Juke i Audi i mówi się, że daje mocne wskazanie, jak będą wyglądać przyszłe SUV -ów marki.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

„Kod G jest zarówno oszałamiający, jak i inteligentny, i interpretuje nasz wspólny idiom Mercedes Coupe Design”-powiedział Gordon Wagener, szef Styling. Oficjalnie tylko badanie projektowe na tym etapie, zawiera także wiele dzikich elementów technologii, które mogą pojawić się w SUV -ie Merc w następnej dekadzie. Znak towarowy na dwa łopa dominuje przedniej części-chociaż wcale nie jest kratką.
W rzeczywistości jest to fantazyjny cyfrowy wyświetlacz, który zmienia kolor według sposobu napędzania samochodu-pulsującego niebieskiego w spoczynku, przełączając się na niebieskie ruchome gwiazdy podczas ruchu i szybko poruszające się czerwone gwiazdy, jeśli szofer wybiera tryb „hybrydowy sport”.
6

Na 4,1 metra samochód jest nieco krótszy niż Skoda Yeti, ale jest ściśle wyrównany z Juke. Jego zaokrąglone proporcje i obok szklarni są dużym odlotem motywów projektowych SUV Merc, a charakterystyczny jednoczęściowy lekki pasek obejmuje całą tylną część-wskazówka, która pojawi się w nadchodzącym BMW X6-Rivalling Gle Coupe. Otwory na przednich skrzydłach i dolnej części powietrza w nosie do hybrydowego układu napędowego w plug-in-który ma trzy tryby jazdy-podczas gdy istnieje system napędu na wszystkie koła z „cyfrowym wałem propozycji”, który przełącza nowy samochód między przodem , napęd tylny i na wszystkie koła.
G-kod G ma miejsce dla czterech osób i podobnie jak Ford B-Max, nie ma słupków B, wspomagając dostęp do tylnych siedzeń. Ale nie spodziewaj się, że akry przestrzeni tam – nazywane jest układem 2+2, z od czasu do czasu siedzenia z tyłu.
Z przodu szofer włącza zapłon, dokując smartfona w deskę rozdzielczą. Obrazy z kamer tylnych są nałożone na końcach przedniej szyby, podczas gdy w bagażniku dwa skutery elektryczne ładują się, gdy samochód jest w ruchu.

Koncepcja jest pracą nowego studia projektowego Mercedesa i zawiera podgląd małego SUV-a dla chińskiego rynku w 2016 r. Jednak wraz z tym, że stylistyka jest nadzorowana przez Merc Design Studio w Sindelfingen w Niemczech, SUV wielkości szafy może być również A Dobrze pasuje do Europy, z kilkoma poprawkami – choć z pewnością nie przed 2017 rokiem.
6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *