Off-road VW Tiguan GTE Active Idea pojawia się w Detroit

Apr 6, 2023 Uncategorized

Volkswagen zabrał się na Detroit Motor Show, aby zadebiutować nową koncepcję Tiguan GTE Active. Opracowany jako wzmocniona wersja zupełnie nowej Tiguan, projekt może przejść do dealerów już jeszcze w tym roku-z VW deklarując, że „aspekty w stylu terenowym są możliwe jako wybór samochodów produkcyjnych ”.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossovery do zakupu w tej chwili
Ale aktywny pomysł GTE jest czymś więcej niż zestawem masywnych zderzaków, a także opon terenowych, ponieważ został wyposażony w system informacyjno-rozrywkowy nowej generacji. Złożony z 9,2-calowego ekranu dotykowego, konfiguracja wykorzystuje gesty zarządzania innowacjami w lokalizacji tradycyjnych pokrętła, a także tarczy.
19

Oczekuje się, że liftowany golf-w tym roku-będzie pierwszym projektem funkcjonowania technologii, jednak VW również zweryfikował, że siedmioosobowa wersja Tiguan zaprojektowana przede wszystkim dla rynków USA i chińskich rynków i chińskich rynków będzie funkcjonować nową konfigurację, gdy pojawi się w 2017 roku.
Pomysł został zwiększony o 45 mm w stosunku do typowego projektu, który pasuje do ogromnych opon terenowych, z prześwitem uziemienia nawet 225 mm. Podejście, a także kąty wyjazdu poprawiły się w radzeniu sobie z trudnym terenem, podczas gdy bezpieczeństwo podwozia ukończone w Matt Aluminium zostało dodane do przodu, a także tylne zderzaki w celu zwiększenia ochrony.
19

Pomimo szorstkiego i trudnego wyglądu, jak sama nazwa wskazuje, GTE Active jest tak naprawdę hybrydą wtyczki. Wykorzystuje dokładnie ten sam układ napędowy, co niedawno wprowadzony Passat GTE, który obejmuje 1,4-litrowy silnik turbodoładowany, a także dwa silniki elektryczne, które integrują się w celu zapewnienia 222 KM.
• Najlepsze pojazdy hybrydowe na rynku
VW oświadcza, że ​​gdy silnik i silniki współpracują ze sobą, aby stworzyć maksymalną moc, gwiazda show może zrobić 0-62 mil na godzinę w zaledwie 6,4 sekundy, a także przejść do 120 mil na godzinę.
19

Aktywny pomysł ma napęd na cztery koła, z zasilaniem z sześciobiegową skrzynią biegów DSG. W przypadku wystarczającej mocy baterii pojazd zawsze rozpocznie się w trybie EV. Tiguan deklaruje różnorodne 20 mil samej energii elektrycznej, a także maksymalną prędkość 70 mil na godzinę. Sześć programów jazdy-na drodze, w terenie, sporcie, śniegu, opłatach, a także baterii-zmień dokładnie sposób dystrybucji mocy, podczas gdy ekologiczny tryb elektroniczny oraz tryby GTE są wybierane za pomocą osobnych przycisków na konsola środkowa.

W najbliższych miesiącach odkryjemy więcej o pomyśle-w tym oficjalną wykonalność produkcyjną, a także w Wielkiej Brytanii.
Co według ciebie nowej Volkswagen Tiguan GTE? Zrozumiemy w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *