Genewa 2013: Twoja najlepsza 10

Apr 13, 2023 category

W Genewa Motor Show 2013 odnotowano kilka najciekawszych nowych debiutów od lat.
Podczas gdy wszyscy mieliśmy własne ulubione, odwiedzający AutoExpress.co.uk też. Założyliśmy listę 10 wielu wybitnych historii …
1. Ferrari Laferrari
Jeśli nieograniczone tłumy blokujące Laferrari z View nie były wystarczające wskazówkę, to oszałamiająca ilość ruchu internetowego na autoExpress.co.uk zweryfikowała go jako samochody ludzi i ciężarówkę z serialu. Przybyłeś, aby sprawdzić najwyższe Ferrari, a także wziąć jego uderzające nadwozie. Oprócz opinii na temat jego nazwy, wszyscy byli zaskoczeni liczbami: przyspieszenie od 0-124 mil na godzinę w mniej niż siedem sekund, z prędkością napędową benzynową o mocy 950 KM, która tworzy połowę CO2 enzo.
2. Rolls-Royce Wraith
Podążając za Ferrari, podążając za nowym Wraithem Rolls-Royce. To najbardziej sportowy projekt, jaki firma kiedykolwiek stworzyła, a także najpotężniejsza. 6,6-litrowy podwójny turbo V12 tworzy 624 KM, a zmodyfikowane zawieszenie, a także większy asystent ścieżki zwiększają obsługę. Siedzenie w bogatej kabinie przypomina, że ​​są to bułki, z niesamowitym zainteresowaniem szczegółami, a także tylko najlepszymi materiałami. Wygląd nie był powszechnie oklaskiwany, ale jest to jeszcze jedno fantastyczne brytyjskie samochody i ciężarówki, z których możemy być zadowoleni.
3. Volkswagen Golf GTI
Jest to świadectwo popularności Volkswagen Golf GTI, że zajmuje trzecie miejsce w naszych wielu opowiadaniach z Genewy, wyprzedzając jakieś poważnie pożądane modele. Ten najnowszy GTI jest z pewnością najostrzejszy przez długi czas, a także spodziewamy się, że będzie doskonała jazda. Mając nawet 227 KM, a także kerbalin o 42 kg mniej niż stary model, przyszłość marki GTI wygląda na wolne od ryzyka ręce.
4. Mercedes A45 AMG
Mercedes A45 AMG może być nazywany Hot Hatch w dokładnie tej samej metodzie, jaką jest GTI Golf, jednak Merc jest zupełnie inną propozycją. Z 355 KM i napędem na cztery koła, wyrzuca się od 0-62 km / h w tym samym czasie co podstawowy Porsche 911. Oczekuje się, że koszty zaczną się od około 36 000 funtów, więc jest to drogie dla hatch gospodarstwa domowego, jednak podobnie jest to podobnie a Trochę samochodów i okazji ciężarówki.
5. Lamborghini Veneno
Ludzie przyciągali stoisko Lamborghini, aby gapić się na Veneno, a także nasi goście nie mogli pomóc, ale także starać się, a także uzyskać lepszy wygląd. Świętując 50. rocznicę firmy, Veneno jest oparte na Aventador, jednak ma ogólną moc wyjściową z 640 KM do 740 KM. Ten rodzaj występu wydaje się całkowicie w domu w ciele aerodynamicznym inspirowanym samochodem w Veneno. Jednak bliskie 3 miliony funtów jest trochę szokiem.

6. Honda Civic Tourer
Samochody majątkowe i ciężarówki nigdy nie są naprawdę przyjemnymi tłumem, jednak modny nadwozie obywatelskiego Tourer pokazał wystarczającą, aby złapać go w lokalizacji w pierwszej dziesiątce 10 Jako czat z głównym projektantem w pracy ujawnionej będzie wyglądać praktycznie identycznie. Honda jest atrakcyjna, że ​​będzie również oferować wiodącą przestrzeń wewnętrzną, dzięki czemu możesz zrobić sytuację dla głowy, a także serca.
7. Alfa Romeo 4c
Zawsze dlatego, że Alfa 4C zadebiutowała jako pomysł w Genewie dwa lata temu, był w tym szum. Na szczęście samochody produkcyjne i ciężarówki ujawnione w tym roku wyglądały tak samo jak pomysł – chociaż przednie światła są nieco kontrowersyjne. Szczególnie myślałeś o edycji 4C, zawierającej wykończenia z włókna węglowego, a także odrębne schematy kolorów, z ceną około 52 000 funtów. Wszystkie projekty są opracowywane na lekkim podwoziu z włókna węglowego, a także zasilane silnikiem turbo o mocy 237 KM.
8. Volkswagen Golf Estate
Pod numerem ósmym jest drugi golf naszego najlepszego modelu nieruchomości. Ocenia nawet 105 kg mniej niż samochody i ciężarówki, które zastępuje, jednak zapewnia 605 litrów obszaru bagażnika – czyli 100 litrów na jego poprzedniku. Istnieje również ultra-frugalny model Bluemotion, który obiecuje 85,6 mpg, a także 87 g/km z jego 1,6-litrowego silnika Diesla.
9. Porsche 911 GT3
Najnowszym wariantem nowego Porsche 911 jest skupiony wariant GT3, który obejmuje 3,8-litrowy silnik o pojemności 468 KM. Puriści mogą nie być zadowoleni z tego, że jest oferowany tylko z skrzynią biegów PDK, jednak nadal spodziewamy się, że będzie niesamowity, dzięki kerbaletowi, który jest o 13 procent lżejszy niż stary GT3.
10. Kia Provo
Wskazuje na to, jak daleko zaszła Kia, że ​​jego pomysł Provo był jednym z twoich 10 najlepszych projektów w Genewie. Wspaniałą wiadomością jest to, że jest to również coś więcej niż koncepcja, a Kia Insiders potwierdza, że ​​będzie to produkcja jako wersja Coupe Rio-Rivalling Rio. Będzie to jak mały rywal coupe dla Kia, a także powiedziano nam, że podstawowy kształt zostanie przeniesiony do wersji produkcyjnej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *