Ford Tones Down Down Same-Diving Vehicle Oczekiwania

May 25, 2023 category

Ford stonował swoje ambitne oczekiwania co do tego, do czego będą zdolne do samodzielnego pojazdu, a dyrektor generalny firmy ostrzega znaczne ograniczenia wpłyną na pierwszy autonomiczny model Forda, z powodu pokazu show firmy w 2021 r.
Jim Hackett, dyrektor generalny Forda, stwierdził, że firma „przeceniona” dokładnie, jak szybko autonomiczne samochody pojawią się na drogach na całym świecie, a także wymuszone wątpliwości co do tego, jak zaawansowane umiejętności pierwszego pojazdu bez kierowcy, poinformował Bloomberg.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Autonomiczne pojazdy nigdy nie będą istniały stany Waymo Boss
„Przeceniliśmy przybycie autonomicznych pojazdów” – powiedział Hackett, przemawiając na imprezie Detroit Economic Club.
Kontynuując temat autonomicznego samochodu w 2021 r., Hacket powiedział: „Jego aplikacje będą wąskie-co zadzwonimy do geo-ponieważ problem jest tak złożony”.
Geo-Fence to internetowy obwód wyprodukowany dla rzeczywistego obszaru geograficznego wykorzystującego technologię GPS.
Ford wcześniej określił, że jego pierwszy autonomiczny pojazd będzie działał bez kierownicy, pedału akceleratora lub pedału hamulca w obszarach geo-terenowych w ramach schematu związanego z przejechaniem. Komentarze Hacketta podkreślają prawdę, że samochód może być znacznie bardziej ograniczony w swoich umiejętnościach niż oczekiwano, choć pozostaje dokładnie tak dokładnie, jak.
• Szoferzy Tesli będą mogli zasnąć za kierownicą do 2021 roku, stwierdza Elon Musk
Po wyrażaniu jego wątpliwości Hackett omówił dokładnie, w jaki sposób rewolucyjne pojazdy bez kierowcy będą w jego zdaniu.
„Kiedy się przebijemy, modyfikuje metodę dostarczoną pastę do zębów” – powiedział. „Logistyka, a także struktury podróży, a także miasta przeprojektowane. Nie będę w stanie Forda, kiedy to się dzieje, ale widzę to wyraźnie. ”
„Kiedy wprowadzamy to na rynek, będzie to naprawdę potężne. Najprawdopodobniej będą partnerzy sojuszu, których jeszcze nie ujawniliśmy, co sprawi, że będzie to znacznie bardziej szczegółowe, że sami nie radzimy sobie ze wszystkimi zagrożeniami finansowymi ”.
Czy chciałbyś autonomiczny pojazd jako następny samochód? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *