Elon Musk broni niezawodności Tesli po wątpliwościach, że koszt akcji

Apr 8, 2023 Uncategorized

wiarygodność Tesli zakończyła się zakończeniem po tym, jak jego niezawodność wzrosła przez amerykańskie raporty konsumenckie, eliminując ich sugestię projektowania Tesli, a także zmniejszając jego niezawodność „gorsze niż średnia”. Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, zabrał na Twittera, aby chronić niezawodność swoich produktów, stwierdzając, że dotyczy to tylko starszych pojazdów.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Koszty giganta amerykańskiego pojazdu elektrycznego zaczęły się jesienią wkrótce po wybuchu wiadomości, spadając o 10 procent do najniższego, jakie miało miejsce od prawie sześciu miesięcy. Jednak od tego czasu koszt zaczął się wspinać.
• Nowy projekt Tesla 3: Pełne szczegóły
Wiadomość pojawia się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak sedan P85D w Tesli po raz pierwszy po raz pierwszy po raz pierwszy zerwał 100-punktowy system wyników pojazdów konsumenckich, co spowodował napływ nadmiernie pozytywnych indywidualnych raportów.
Wydaje się teraz codzienne problemy, które prześladują wielu innych producentów, takich jak grzechotki, pisk dachowy, a także wycieki, a także nawet problemy z pociągami mocy, wreszcie odkryły swoją metodę do garaży właścicieli Tesli.
W oparciu o 1400 odpowiedzi na ankietę właściciela, ostatecznie było oczywiste, że Tesla ma pełne ręce z wymiany silników elektrycznych, a także poprawki systemu napędowego – szczególnie w wersjach projektu 2013.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *