Hyundai i Cisco zespoły, aby stworzyć „Ultimate Connected Car”

Feb 8, 2023 Uncategorized

Hyundai współpracuje z nim gigantycznym Cisco, ponieważ oferuje to, co mówi, będzie najwyższym połączonym samochodem. Koreańska marka potwierdziła wiadomości na pokazie elektroniki użytkowej w Las Vegas.
Krok został stworzony, aby zapewnić większy komfort i komfort przyszłym kupującym i skupia się na czterech kluczowych obszarach-w pełni autonomicznej jazdy (zapowiedzianej przez samozaparte Ioniq (Link), zoptymalizowane prowadzenie trasy, inteligentne obsługę zdalne i centrum mobilności, że to IT twierdzi, że połączy samochody Hyundai do domów i miejsc pracy kupujących.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Większość aktualnych wiadomości z CES 2017
Obie firmy będą współpracować, aby zbudować platformę dla połączonych samochodów, która umożliwi im komunikowanie się z infrastrukturą drogową, innymi pojazdami, urządzeniami Internetu rzeczy i chmurą.
„Kiedy zastanawiasz się, ile czasu spędzamy w naszych samochodach, ekscytujące jest zastanowienie się, co może się stać, gdy twój samochód naprawdę stanie się inteligentny”, powiedział James Peters, wiceprezes, motoryzacyjny i podłączony jednostka serwisowa samochodowa, Cisco.
„Łącząc przywództwo Hyundai w technologii motoryzacyjnej z siłą Cisco w zakresie tworzenia sieci i bezpieczeństwa, przyspieszamy tempo awansu w tej ekscytującej przestrzeni”.
Przeczytaj dużo więcej o technologii samochodów bez kierowcy tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *