BMW przechodzi milion zelektryfikowanych sprzedaży pojazdów

Aug 6, 2022 category

BMW osiągnął nowy kamień milowy w swojej strategii elektryfikacji. Marka zaoferowała ponad milion zelektryfikowanych pojazdów, a także firma stwierdza, że ​​jest to dopiero początek swojej sprzedaży.
Teraz BMW stwierdza, że ​​podwoi tę liczbę w porównaniu z programem następnego roku, z planami posiadania dwóch milionów zelektryfikowanych pojazdów na drodze do końca 2025 r.

Recenzja BMW i4

Warto jednak zauważyć, że liczba obejmuje zarówno pojazdy hybrydowe BMW, jak i czyste elektryczne. Około 70 procent z milionów pojazdów obejmuje hybrydowe samochody wtyczki, takie jak salony 330E i 530E.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Jednak BMW już planuje jeszcze jeden szaleństwo. Do 2025 r. Marka ma na celu zaoferowanie dwóch milionów pojazdów czysto elektrycznych, a do 2030 r. Firma stwierdza, że ​​co najmniej jeden na dwa pojazdy oferowane w całej grupie BMW będzie całkowicie elektryczne.
BMW już postawiło się w tej podróży. Firma ma już w sprzedaży IX3, a także SUV -y IX, a ostatnio firma wprowadziła i4 – elektryczny fastback zaprojektowany w celu rywalizacji z projektem Tesla 3. Istnieje również elektryczna seria 7, a także elektryczna X1 na metodzie w 2022 r.
Do 2023 r. BMW również stwierdza, że ​​będzie miał przynajmniej jeden projekt elektryczny na drodze w około 90 procent serii rynku, które obsługuje – a także firma ma 10 nowych samochodów elektrycznych i ciężarówek w rurociągu na następną dekadę.
Patrząc gdzie indziej w grupie BMW, Mini skończyło się marką wyłącznie elektryczną na początku lat 30. XX wieku, podczas gdy Rolls-Royce będzie oferował wyłącznie pojazdy elektryczne od 2030 roku. BMW również współpracuje z partnerami, w tym Ionity, aby zapewnić swoim kierowcom EV prosty dostęp do ponad 250 000 punktów ładowania w całej Europie, a w nadchodzących latach bardziej zorganizuje się w Internecie.
Kierownik BMW administracji produktu dr Andreas Aumann powiedział: „Elektromobilność wymaga godnej wiedzy holistycznej, a także wdrażania. Dlatego nie oferujemy naszym klientom niezwykle atrakcyjnym zelektryfikowanym samochodami; Upewniamy się również, że ładowanie jest proste i wygodne.
„Nasze zaangażowanie obejmuje cały łańcuch wartości: od przekonujących produktów, a także usług ze strategicznymi inwestycjami – cała metoda budowania własnej infrastruktury ładowania biznesowego”.

Teraz kliknij tutaj, aby sprawdzić wszystkie najnowsze wiadomości na temat czystego elektrycznego BMW i4…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *