BMW M Boss potwierdza samodzielny model M

Apr 12, 2023 Uncategorized

, mówiąc wyłącznie do Auto Express na Los Angeles Motor Show, BMW M Boss Markus Flasch powiedział: „Mogę myśleć o robieniu samodzielnych samochodów M-podoba mi się ten pomysł i myślę, że my my „Zrobię coś w tym kierunku”.
BMW zachwycał programów programowych na pokazie motoryzacyjnym we Frankfurcie we wrześniu, kiedy pokazał koncepcję Plug-In Hybrid Vision M, ale Flasch nie zobowiązałby się do nowego samodzielnego modelu po układzie silnika tego samochodu. „Niekoniecznie musi to być supersamochód z silnikiem, ale zdecydowanie musi wyróżniać się z tłumu”.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Wszystkie najnowsze z LA Motor Show 2019
Flasch nie wykluczyłby innego kształtu samochodu halo dla dywizji M – zapytany, czy może to być SUV, po prostu odpowiedział: „Nie wiem… cóż, wiem, ale jeszcze nie mówię! ”
Źródła w BMW sugerują, że nowy samochód można zobaczyć do 2021 r. I że samochód prawdopodobnie będzie miał jakąś formę elektryfikacji.
Flasch przypisał nam, że wkrótce zobaczymy samochód M Division z elektryfikacją. „Nie mogę ujawnić, ale to nie jest zbyt daleko” – powiedział.
„M nigdy nie był dogmatyczny w kwestii żadnej konkretnej technologii – elektryfikacja nie jest nauką o rakietach i nie jest zmieniaczem gier, że ludzie uważają, że jest to łatwa odpowiedź na każde pytanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *