Bargain Dacia Spring EV może nadal przyjechać do Wielkiej Brytanii

Nov 7, 2022 category

Dacia wciąż „aktywnie rozważa” przekształcenie budżetowego samochodu miasta, wiosny, na prawą jazdę i wprowadzając go do kupujących w Wielkiej Brytanii. A CEO firmy twierdzi, że w tym roku należy podjąć decyzję.
Sprężyna to 3,7 metrowy samochód elektryczny, który miesza skromną moc wyjściową wynoszącą zaledwie 44 KM i stosunkowo małą baterię o długości 27,4 kWh. Ale waży również mniej niż jedną tonę, pomagając dostarczyć oficjalny zakres WLTP 143 mil między zarzutami – o wiele więcej niż Honda E.

Najlepsze samochody elektryczne, aby uzyskać 2022

Kilka tygodni temu samochód trafiła do sprzedaży w Europie Zachodniej, a ceny są zaledwie 10 500 funtów, w zależności od zachęt EV poszczególnych krajów. Ale pomimo obecnego nacisku Wielkiej Brytanii w kierunku pojazdów elektrycznych, Dacia musi jeszcze zobowiązać się do sprzedaży samochodu tutaj.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Przemawiając wyłącznie z Automobile Express, dyrektor generalny Dacii, Denis Le Vot, powiedział, że nadal potrzebuje o wiele więcej czasu na podjęcie decyzji w sprawie sprzedaży brytyjskiej. „Nie skończyliśmy jeszcze tego” – powiedział. „Nadal jesteśmy w trakcie. Bardzo starannie badamy wszystkie implikacje inżynieryjne polegające na tworzeniu samochodu w prawej stronie, więc nie mogę teraz ogłosić niczego idealnego. Ale to wciąż gotuje. W tym roku zdecydujemy. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *