„MG pokonał rywale, sprzedając samochody elektryczne kupującym z budżetów w wysokości 25 000 funtów”

Feb 15, 2023 Uncategorized

Zawsze uważałem MG jako jednego z preferowanych synów motoryzacyjnych w Anglii: cichy, godny, pracowity, pracowicie, stara się to, co najlepsze rzadko narzeka, rozumie swoją lokalizację na świecie. Błogosławić.
Ale w tym samym czasie Midlander jest tak trudny jak Tyson. Zrozumiałe. Różni rodzice naturalni lub adopcyjni, a także strażnicy – w tym British Leyland, British Aerospace, BMW, Phoenix Mob, MG Rover Group, a także Nanjing Automobile – pozostawili MG zastraszane, posiniaczone lub zniszczone przez dziesięciolecia.

„Jeśli lubisz jeździć tak jak my, spodoba ci się prowadzenie samochodu elektrycznego”

Teraz 95 lat młodych niegdyś dzieci, które wreszcie wydaje się materialne z SAIC jako bogatym, dalekim tatusiem. MG wreszcie jest w stanie czerpać przyjemność z życia-a także rekordowy światowy biuster, nie mniej. Podobno niezwykłe rywalizujące firmy, które walczą o oferowanie samochodów w tym roku, teraz patrzą na firmę z zazdrością, oszołomieniem, a także podziwem. Naprawdę? Tak naprawdę.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

W pierwszej połowie 2020 r. Sprzedaż nowych pojazdów w Wielkiej Brytanii spadła o 49 procent w porównaniu z pierwszymi sześcioma miesiącami 2019 r. Jednak rejestracje MG wzrosły o 23 procent. Co zadziwiające, jest to jedyna firma głównego nurtu, która pokazuje półroczną wędrówkę w 2020 roku.
Bardziej imponujące, w czerwcu 2020 r. (VS czerwca 2019 r.) Rynek spadł o 35 procent, jednak MG wzrósł o 88 procent, co czyni go najszybciej rozwijającą się marką motoryzacyjną. Firma znajduje się również w programie, który oferuje znacznie więcej samochodów w dotkniętym pandemicznym 2020 niż w 2019 r. Zadziwiające.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *