„Krótka lista WCA pokazuje, że Niemcy, a także Japonia nadal rządzą”

Mar 6, 2023 Uncategorized

mniej niepokoją się w niektórych przypadkach prognozy, a także obietnice producentów pojazdów na całym świecie. Zamiast tego skoncentruj się znacznie bardziej na produktach, które mogą ci naprawdę zaoferować, a także umożliwić odejście w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.
Te naprawdę w sprzedaży, a także oferowane projekty (nie mylą się z tymi, których nawet nie są w produkcji, ale nadal mogą być zamówione) są jedynymi produktami, o których myślą World Vehicle Awards. Poza tym mogę ujawnić, że WCA właśnie się zakończyło- pod względem masowo produkowanych zupełnie nowych pojazdów dla kierowców na całym świecie od teraz, a także wiosną 2017 r.- że Niemcy, Japonia, USA, Korea Południowa, a także Wielka Brytania (w tej kolejności) zasada.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Krótka lista World Vehicle Awards 2017
Dlaczego nie ma wzmianki o dużych narodach produkujących samochody, takich jak Chiny? Ponieważ nie tworzy jeszcze światowej klasy pojazdów do prawdziwego użytkowania na całym świecie przez dużą liczbę nabywców w, powiedzmy, Wielkiej Brytanii, Europie kontynentalnej, a także Ameryce Północnej. Zapewnij mu jednak czas.
Produkcją ogromną z najwięcej nominacji WCA jest VW Group – dzięki przede wszystkim wzrostowi i wzrostowi Audi, wspomaganej, a także wspieranej przez firmy rodzeńskie Bentley, Seat, Skoda … a także wciąż rozwiniętej marki Volkswagen Brand diesla rozgłosu klęski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *