Najprostsze lokalizacje zdania egzaminu na prawo jazdy

Feb 12, 2023 Uncategorized

Najprostszym miejscem do przejścia na użyteczne badanie jazdy jest Barrow-in-Furrness w Cumbria, z obszarami Londynu o najtrudniejszych, zgodnie z nowym raportem Ubezpieczenia Pierwszej Pojazdów.
Dostawcy usługodawcy analizował dane szofera, a także dane dotyczące wymagań samochodowych (DVSA) w latach 2011–2015, aby ujawnić, że tylko jeden na trzech uczniów zawodzi w Barrow – znacznie lepszy niż krajowy wskaźnik awarii wynoszący 53 procent.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Test teorii jazdy: Cokolwiek wymagasz, aby wiedzieć
Inne hotspoty dla kierowców skutecznie porzucających tabliczki L to Whitby, North Yorks, a także Wells Llandrindod w Powys. Ogólnie rzecz biorąc, obszary wiejskie są znacznie prostszymi miejscami do zdania testu.
Natomiast miasta są znacznie trudniejsze, a londyńskie stanowią cztery z pięciu najlepszych obszarów, w których jesteś wielu prawdopodobnie przestać pracować. Wanstead jest statystycznie najtrudniejszym centrum testowym, z ścieżką, w tym cztery główne ronda. Jednym z nich jest ronda Redbridge, która ma kilka pasów, a także duży ruch.
Może to powodować konkretny problem dla uczniów dostania się na najlepszy pas, a także ułatwić zdobycie wielu nieletnich. Dlatego tylko jedna trzecia ludzi przechodzi podczas testu z Wanstead Center.
• Najtańsze samochody do ubezpieczenia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *