„CUPRA może prosperować tylko wtedy, gdy siedzenie dostarcza to z pewnością”

Jun 13, 2022 Uncategorized

Decyzja Seat o spinii Cupra opiera się mocno na doświadczeniach obecnego szefa firmy, Lucy de Meo, która pracowała dla Fiata i otrzymała wodze Abarth Kiedy włoska marka ożywiła swój podział strojenia.
To odważny ruch, który może prosperować tylko wtedy, gdy siedzenie naprawdę dostarcza Cupra z pewnością. Wskazuje to na rozszerzenie zasięgu wcześniej niż później, a nie tylko prezentowanie nie tylko wysokiej klasy rzemiosła i większe możliwości personalizacji, ale także daje sportowi sportowi o wiele więcej możliwości opracowania komponentów na zamówienie dla samochodów – coś namacalnego i autentycznego do autentycznego Effusion Motorists i wykorzystają Cupra poza tym, że jest bardziej borową alternatywą dla VW GTIS.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Po drodze modele cupra na zamówienie
Wydaje mi się, że również wskazuje na gryzienie pocisku i rebranding gorących leonów jako cupras, zamiast mieć dziwne okresy przejściowe, w którym cupry są zarówno cupras, jak i kup. To po prostu mylące – a historia sugeruje, że konsumenci nie zobowiązują się, chyba że wiedzą dokładnie, co oznacza marka.
W rezultacie istnieje wiele możliwości – a jeśli bycie „samodzielną” marką wskazuje nieco wyższą cenę i szansę na zgrabne dostosowanie i naprawdę ekscytujące tłuste kawałki, fascynujące będzie rozwój Cupra. Ale celem w ciągu najbliższych dwóch lat musi być uzyskanie wystarczającej przyczepności, aby cały proces wydawał się prawdziwy, przekonujący i autentyczny.
Przeczytaj wszystko o nowym 296BHP Cupra Ateca SUV tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *