Jednofalowe Ferrari BR20 wypuściło się z silnikiem 681 KM V12

Aug 9, 2022 category

Opakowania spadły z nowego Ferrari BR20, niestandardowego coupe z silnikiem V12, a także zbudowanym dla jednego z wielu dobrze skał klientów Ferrari.
Opiera się na dokładnie tej samej platformie co GTC4Lusso, jednak nadwozia, a także wnętrze zostały zmodyfikowane, aby zawierały niektóre sygnały Ferraris z lat 50. i 60. XX wieku. Najbardziej oczywistą modyfikacją stylu między GTC4Lusso, a także BR20 jest nowy dach coupe, który zastępuje tylny koniec wspólnego samochodu.

Nowy SUV Ferrari Purosangue 2022 pokazany na oficjalnym zwiastunie pic

Ferrari ożywiło słynne latające przypory w ramach wymiany dachu. Firma wykorzystała funkcję stylistyczną na wszystkich od Ferrari 330 GTC z 1967 roku do Ferrari 599 GTB z 2006 roku, a marka twierdzi, że poprawiają aerodynamikę samochodu.
5

Inne zmiany obejmują zestaw cieńszych reflektorów, które zostały upuszczone do nosa BR20, aby maska ​​była dłuższa. Ferrari twierdzi, że zrobiono to, aby przyciągnąć niektóre wskazówki stylowe z niektórych bardziej znanych samochodów GT z silnikiem V12, takich jak 410 Superamerica, a także 500 superfast.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Istnieje również nowa kratka chłodnicy z wkładką z włókna węglowego, przeprojektowany przedni zderzak z trójkątnymi wlotami, a także nową maskę ze znacznymi punktami powietrznymi, aby pomóc w doskonałym silniku. Przesuwając tylne, istnieją pewne przedłużenia boków z włókna węglowego, a także duży dyfuzor. 20-calowe felgi aluminiowe są również wyjątkowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *