Nowa wysokiej klasy limuzyna Toyota Century ujawniona w Tokio

Oct 7, 2022 Uncategorized

Toyota ujawniła trzecią część swojego flagowego salonu Century Saloon na Tokyo Show 2017. Jeśli nie jesteś benzyną, możesz być zaznajomiony z tą wysokiej klasy Toyotą-ponieważ nie jest oferowana w Wielkiej Brytanii-jednak umieszczenie cię na zdjęciu, dwa poprzednie projekty Toyota Century zapewniły duże, potężne silniki w ” Konfiguracja V, wnętrza wygodniejsze niż przestrzeń pełna poduszek, a tak wiele miejsca na nogi Peter Crouch może podróżować w komforcie.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Informacje opublikowane przez Toyota sugerują, że nowy wiek będzie nasilał zaktualizowaną innowacje stylową zewnętrzną powierzchnią, podobnie jak w przypadku jej poprzedników. Przykładem jest 5,0-litrowy V8 pod maską, który zrobił to, co powinien każdy rodzaj uważnego dla środowiska silnika 5.0-litrowego, a także połączył się z silnikiem elektrycznym w celu zwiększenia oszczędności paliwa.
16

Z przodu znajduje się zamiatająca deska rozdzielcza z elementami sterującymi w dostojny sposób. Oddanie się z tyłu, a także pasażerów otrzymują panel zarządzania LCD, aby dostroić AC, a także system audio – który składa się z 20 głośników. Ponadto pasażerowie są traktowani do masowania siedzeń ze 100% wełnianą tapicerką, spoczynkami nóg, które są zasilane programem, a także duży ekran do celów rozrywki domowej. Toyota również zawierała światło czytania, które stwierdził japońska marka, można wykorzystać do „biznesu lub przyjemności” – chodź Toyota, wyciągnij umysł z rynny…
• Najlepsze wysokiej klasy pojazdy w sprzedaży
Podobnie jak jego znacznie bardziej ekstrawertyczni rywali europejski, takimi jak Mercedes S-Klasa S, a także BMW 7, wymiary stulecia są nieco żeglające. Są tak duże, że zapewniły jeszcze jeden 55 mm doustna, że ​​można zaparkować dwa mądre pojazdy w jego śladzie.
Jak dotąd nie było potwierdzenia cen lub gdy wiek będzie w sprzedaży w Japonii, poza tym, że nabywcy powinni się tego spodziewać w połowie 2018 r., Jednak możliwości wylądowania w Wielkiej Brytanii z oficjalnymi kanałami są niezwykle niewielkie , co jest wstydem …
Co według ciebie z nowej Toyoty Century? Zrozumiemy w komentarzach poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *