Nowy BMW X4 2018: Niemiecki coupe-SUV ujawniony z eleganckim wyglądem

Aug 4, 2022 category

BMW X-Cars wchodzą na rynek w szybkim tempie, a nowy BMW X4 działa jako obecny dodatek do zalewu modeli SUV. Nowe gniazda X4 powyżej X3, które zostało ujawnione w 2017 roku, podczas gdy mniejszy, nadchodzący X2 i znacznie większy X7 mają dołączyć do niego w najbliższej przyszłości.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Podobnie jak w pierwszej generacji X4, nowy model będzie oparty na X3, a BMW ma nadzieję, że wspólna platforma będzie wystarczająco silna, aby kusić kupujących z dala od Mercedes GLC Coupe i Jaguar F-Pace. Nastąpił kompromis praktyczności w imię eleganckiego stylizacji i lepszego wrażenia z jazdy, co może odłożyć nabywców. Książki Buy otworzyły się już dla nowego X4, a ceny zaczynają się od nieco poniżej 43 000 funtów.
• Najlepsze SUV -y w sprzedaży idealne teraz
Po raz pierwszy widać to w ciele podczas pokazu motoryzacyjnego w Genewie 2018. Jak pokazują te zdjęcia, geny X4 są widoczne z przodu, z kratką, zderzakiem i reflektorami LED identycznymi z X3. Jednak gdy zobaczysz samochód w profilu, jasne jest, ile pracy włożyli projektanci BMW.
28
O naszej reklamie tej reklamy

Wraz z niewielką ponowną ponowną ponowną klawiszą drzwi i nowe „subtelnie heksagonalne” koła zupełnie zupełnie inaczej. Światła LED są szczuplejsze, a teraz owijają się wokół tylnych rogów, z tabliczką rejestracyjną ustawioną dolną, podczas gdy podwójne wydech są konwencjonalne na każdym modelu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *