VW UP! Automatyczne

Jan 12, 2023 Uncategorized

Auto wyposażona wersja Volkswagen UP! Samochód miejski można kupić teraz w trzech i pięciodrzwiowych wersjach Step Up! I wysoko! Modele, z wyłączeniem pakietu Bluemotion.
Nazywana ASG, nie jest to ta sama skrzynia biegów DSG podwójna sprzęgła dopasowana do innych VW, ale automatyczna wersja pięciobiegowej instrukcji, która jest standardem na UP!.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Kosztując dodatkowe 595 GBP, pudełko ASG waży zaledwie 3 kg znacznie więcej niż instrukcja i jest znacznie bardziej kompaktowe niż standardowe automatyczne konwerter momentu obrotowego, jest również o wiele bardziej wydajne niż instrukcja.
The Step Up!, Który wykorzystuje mniej silny trzycylindrowy silnik o pojemności 1,0 litra o pojemności 59 KM, zwraca 64,2 mpg i 103 g/km-1,4 mpg i 2 g/km lepiej niż instrukcja. Wysokie 74 KM! Zwraca 62,8 mpg i 105 g/km – poprawa 2,7 mpg i 3G/km.
Nie ma łopatek montowanych na kółkach do zmiany sprzętu, ale kierowca może wykonać ręczne przesunięcie, popychając Gearlever w górę iw dół. Aby poruszyć kierowca, po prostu wybiera D do jazdy lub R do odwrócenia – i po zatrzymaniu nie ma ustawienia P dla parku, po prostu neutralny.
Trzy lub pięciodrzwiowe krok do góry! Z pudełkiem ASG kosztuje odpowiednio 9 675 GBP i 10 040 GBP, a trzy lub pięciokrotne wysokie! Przywróci Ci odpowiednio 11110 £ i 11 475 £.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *