Nowe strzały szpiegowskie Hyundai I20 Preps do 2018

Jul 12, 2022 Uncategorized

pojawiły się hatchback Hatchback Hatchback Hatchifted, który jest sprawdzony przed możliwym wydaniem w 2018 roku. Rzecznik Hyundai sprawdził, czy „nadchodzący” hat. W tej chwili wskazuje na ujawnienie jeszcze w tym roku. Kiedy trafia do sprzedaży, oczekuje się, że zmieniona I20 odzwierciedla koszty obecnego modelu, który zaczyna się od 11 605 £.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Zdjęcia pokazują muła testowego Hyundai i20 przy użyciu ciężkiego przebrania, jednak aspekty samochodu, takie jak dach, pozostają poddane rutynowej pomalowanej nadwozie, a nie rozpraszając kamuflaż.
8

Jak można się spodziewać po liftingu, ogólny kształt hatchbacka i20 pozostaje z przednią kratką, która wydaje się nieco większa niż obecny model. Z tyłu pojazdu został szeroko zakryty, jednak możesz zauważyć, że można zauważyć rozdzielony tylny spoiler.
Jasnoniebieski plan farby obejmuje muł testowy, dopasowany do czarnych lusterków – dokładnie ta sama kombinacja kolorów wykorzystywana przez koreańskiego producenta w celu wprowadzenia hotu I30 N. Ten pojazd testowy i20 został również wyposażony w podobny styl kół, jak odkryty na i30 N.
8

Podczas gdy ten muł wydaje się być podstawowym samochodem, uważa się, że i20 n gorący właz jest w pracach, a także przygotowany do pojawienia się w najbliższej przyszłości. Specjalna specjia samochodowa na I20 N w lipcu 2017 r. Sugerowała, że ​​zobaczymy pojazd w 2018 r., Jednak oficjalna linia Hyundai pozostaje, że no i20 n jest na horyzoncie.
Kiedy pojawia się Factered I20, spodziewamy się, że nowy wygląd, a także tylne końce, a także niewielkie ulepszenia wydajności silnika. Dodatkowe dodatkowe podstawowe urządzenia w środku, a także dodatkowe funkcje bezpieczeństwa autonomiczne, również prawdopodobnie pojawią się jako część pakietu aktualizacji.
Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz w Hyundai i20 w komentarzach…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *