Aston Martin Vanquish Zagato Speedster Unleashed

Nov 3, 2022 Uncategorized

Aston Martin zaprezentował najnowsze w swojej linii specjalności Zagato, Vanquish Zagato Speedster, i potwierdził, że nowy model będzie częścią rodziny pojazdów z ograniczoną edycją, która będzie również obejmować Radykalna wersja hamulca strzelania.
Rodzina Vanquish Zagato rozpoczęła się od Coupe, która została zaprezentowana na Villa D’Este Show we Włoszech w zeszłym roku, a następnie pojawiła się kabrioletowa wersja tego samochodu w Pebble Beach. Teraz brytyjska marka luksusowych samochodów sportowych i włoski trener korzystają z imprezy American Classic Car, aby ujawnić Speedstera – i drażnić czwartego wariantu, Brake strzelania, który ma się na sprzedaż w 2018 roku.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Speedster otrzymuje wskazówki już widoczne na coupe i Volante, z inną przednią kratką i leczeniem reflektorów. Jednak jego design poza tylną częścią kabiny ma dramatyczny zwrot, dzięki parie latających przypór, które wydają się być wykonane z włókna węglowego.
7

Samochód prawdopodobnie będzie stałym tworzeniem na otwartym dachu, a Aston i Zagato będą przestrzegać swojej polityki DB AR1 z 2003 roku, nie oferując nawet tymczasowej osłony, która może utrzymać kabinę suchy, gdy samochód jest zaparkowany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *