Nowy Porsche 911 „Safari” Spied nosząc zaktualizowane 992 Body

Aug 11, 2022 category

Porsche przygotowuje wszechstronną wersję „Safari” 911, a te ujęcia szpiegowskie dają nam najlepsze spojrzenie na Jacked-Up, inspirowane rally Automobile sportowe w trakcie rozwoju.
Te obrazy pokazują, że nowy wariant będzie oparty na odświeżonym 992 generacji 911, w którym niewielkie poprawki projektowe nad modelem wychodzącym.

2022 Porsche Taycan otrzymuje opcję Turismo Turismo Option

Podniesiona wysokość jazdy jest od razu oczywista i musi pozwolić Safari 911 na rozwiązanie trudnego terenu, jak kilka innych samochodów sportowych. Łukami kół zostały rozszerzone o okładzinę z tworzywa sztucznego, aby pomieścić błyskotliwe opony, a najmilszy przedni zderzak został zamontowany w ramach liftingu.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Tylny koniec jest głównie ukryty przez kamuflaż, ale spodziewamy się, że skorygowany dolny zderzak i znacznie większa plastikowa ochrona nadwozia dla safari. Ten prototyp rozwoju wydaje się nosić tylny zderzak Porsche, z montowaną płytą rejestracyjną wyżej, chociaż okaże się, czy ten opcjonalny pakiet stylizacji zostanie użyty z liftingiem. Tylny spoiler jest również nowy, który może być przedmiotem specyficznym dla safari lub częścią przeprojektowania.
Gdzie indziej nie ma kanałów powietrznych w tylnych okrzach, co sugeruje, że ten test testowy może opierać się na dwukołowym napędu napędowym Carrera 4S z napędem na dwa koła. To wskazuje wyjście o 380 KM lub 444 KM. W zakupie, aby zmaksymalizować możliwości w terenie, konfiguracja napędu na cztery koła 4S jest znacznie bardziej prawdopodobną opcją.
10

Chociaż nie mamy numerów wydajności, konwencjonalny Carrera 4S z ośmiobiegową pude Porsche podwójnie sprzęgła pDK sprinty od 0-62 km / h w zaledwie 3,4 sekundy, gdy są opcjonalne z Sport Chrono Pack-chociaż spodziewalibyśmy się nieco wolniejszego czasu na 911 Safari, ale niewiele.
Biorąc pod uwagę pozytywną, specjalistyczną piosenkarkę Porsche, odsłaniając swoje ACS – współczesny hołd dla 911 SC i 959 konkurentów Porsche weszli do rajdu Paris -Dakar – zmodernizowane safari 911 może przedstawić atrakcyjną sprawę serwisową dla Porsche. Niemiecka marka bawiła się wcześniej pomysłem odtworzenia swojego słynnego samochodu Rally Porsche 911 SC „Safari”, z koncepcją z 2012 r. Opartą na 991 generacji samochodu sportowego Porsche.

Safari 911 jest jednym z dwóch terenowych wysokowydajnych samochodów sportowych obecnie przechodzących rozwój-niedawno szpiegowaliśmy Lamborghini Huracan Sterrato, podniesiony specjał w terenie z napędem V10, który odbywa ostatnie dni Huracan.
Sprawdź naszą pełną dokładną recenzję obecnego Porsche 911 tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *