Aston Martin Virage strzelający Brake Zagato zaprezentował

Jul 20, 2022 category

Włoski trenerka Zagato odnowiła współpracę z Astonem Martinem, aby rozpocząć jednorazowe podejście do Virage.
Nazywany Aston Martin Virage Shooting Brake Zagato, został zamówiony przez nienazwanego klienta europejskiego i zadebiutował na zeszłotygodniowym Chantilly Arts & Elegance Concours d’Elegance.
Najnowsze ekskluzywne dzieło Zagato przyjmuje konwencjonalne Virage Coupe i rozszerza opadającą linię dachu, aby stworzyć bardziej praktyczny styl Brake Brake. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, Look oferuje „nowoczesną interpretację z wskazówkami projektowymi Aston Martin V8 Vantage i Volante z połowy lat 80.” i najwyraźniej „tworzy niespodziankę i fascynację nowym kształtem, jednocześnie utrzymując podstawowe wartości projektu Zagato i Aston Martin . ”
Te zmiany o tematyce retro powodują bardziej kątowy ogólny wygląd, w tym ostre linie ramion spływające po bokach oraz niewielkie przednie i tylne wcięcia. Zagato zmienił również tylne światła Virage’a, przekształcił boczne spódnice i tylny zderzak oraz dopasował nowe okrągłe wydech.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Pomijając poprawki powierzchniowe, rozumiane przez Zagato Hamurek Virage, które przenosi oryginalne podstawy Aston Martin, w tym 690 KM V12 6,0-litrowego układu silnika i napędu na tylne koła.
Ten ostatni projekt na zamówienie jest drugą światową premierą w 2014 roku dla Zagato Atelier-Lamborghini 5-95 Zagato przybył w maju-i pomaga zaznaczyć 95. rocznicę firmy.
Aston Martin Virage strzelający do Brake’a Zagato służy również do ukończenia stulecia trylogii – hołdu Zagato dla 100 lat Aston Martin – w 2013 r. Rozpoczęty w 2013 r. Od DB9 Spider Zagato Centennial i DBS Coupe Zagato Centennial.
Co sądzisz o najnowszym stworzeniu Zagato Aston Martin? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *