Który problem motoryzacyjny byłbyś najpierw uprzejmy?

Apr 19, 2023 category

To było ciężkie kilka lat dla brytyjskich kierowców. Koszt motoryzacyjny wzrósł z cen paliw, samochodów i ubezpieczenia ciężarówki, a także podatku drogowego, wszystkie rosnące o wysokie kwoty. Aby to dodać, zarówno parking samochodowy, a także egzekwowanie prędkości są teraz tak obszerne – a także tak nieubłaganie – że grzywny prawie skończyły się podatkiem. Kto nie został złapany przez nadgorliwego strażnika po parkingu samochodowym w zatoce przez kilka minut, a także wielu? Lub wybrałeś prędącą grzywnę za zbłąkanie zaledwie kilka mil na godzinę powyżej limitu?
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Uwierzyłbyś, że dzięki ogromnym sumom pieniędzy, które kierowcy przyczyniają się do skarbu, że rząd chętnie by utrzymać nas po stronie. A także jakoś, tak nie jest. Nie musisz długo spędzać na drogach narodu, aby zobaczyć, że są szokujące z powodu niepokoju, a także, że nie bliskie wystarczające pieniędzy wydawane są na ich utrzymanie.
To również rażąco oczywiste, że na naszych autostradach nie ma wystarczającej liczby miedzi. Również typowe jest widzieć niezgodne z prawem zachowanie – takie jak korzystanie z telefonu komórkowego za kierownicą – przejdź bez konsekwencji. Jako to wydaje się, że różnorodne złe nawyki – takie jak śródbłonek środkowego pasa na autostradach – zostały właśnie zaakceptowane jako wspólna technika jazdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *