„Electric to przyszłość, ale benzyna wciąż nas włącza”

Jun 27, 2022 category

Z naszym pierwszym doświadczeniem w nowym EQ M Mercedesa w tym tygodniu mamy kluczowy wgląd w to, co przyniesie nam przyszłość motoryzacji. Ten ważny nowy, zelektryfikowany model jest pierwszym z wielu z Mercedesa, który pojawi się w 2019 roku, aby dołączyć do zwiększania liczby zelektryfikowanych samochodów z prawie każdego twórcy w ciągu najbliższych kilku lat.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Dopiero w tym tygodniu mamy wiadomość o całkowicie elektrycznej wersji Kia Niro, podczas gdy DS stał się obecną marką, która ujawniła swoje zelektryfikowane intencje.
• Najlepsze samochody elektryczne 2018
Ponieważ jesteśmy zachwyceni naszą elektryczną przyszłością, jest jeden samochód, który pękaliśmy, aby jeździć: Nowa Fiesta ST. Jesteśmy ogromnymi fanami starego samochodu (wciąż jest to wspaniały zakup) i jego zdolność do umieszczenia uśmiechu wielkości supersamochodu, ale dla Supermini. Ten najbardziej obecny model dodaje do mieszanki pewien stopień uprzejmości, technologii i wydajności, ale, co ważne, jest nie mniej zabawny niż stary samochód.
Wiele napisano o przyszłości Forda, ale regularnie dostarczał, gdy dotyczy szybkiej, przyjaznej dla budżetu zabawy, a obecny ST jest kolejnym zwycięzcą. To również dobrze wróży nowej szybkiej koncentracji.
Dowodzi to również, że pomimo obietnic rządów, że silnik spalania wewnętrznego stanie się przeszłością dla przyszłych pokoleń zapalonych kierowców, na razie niewiele jest jak Fiesta ST, która sprawia, że ​​zabawa w jazdę jest łatwo dostępna dla mas.
Jednak to sprawia, że ​​myślę. Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w prowadzeniu samochodu elektrycznego jest natychmiastowe uderzenie momentu obrotowego, w którym trafisz do akceleratora. Czy możesz o tym pomyśleć w samochodzie z opanowaniem i zwinnością czegoś takiego jak Fiesta ST? Jasne, ciężkie baterie będą problemem, ale mam nadzieję, że jest to coś, co obecnie opodatowuje olśniewające mózgi inżynierów kochających samochody Forda (i innych).
Czy mógłbyś żyć z samochodem elektrycznym? Oto zalety i wady własności EV …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *