2018 Citroen C4 Cactus Falift: UK Exphose Costsed

Sep 17, 2022 category

Citroen ujawnił koszty w Wielkiej Brytanii, a także specyfikacje kaktusa C4, a także kupowania książek dla francuskiej firmy, o wiele bardziej tradycyjnie za pomocą segmentu C są już otwarte z pierwszymi dostawami spodziewanych na początku kwietnia.
Ceny zaczynają się od 17 295 £, choć dotyczy to nowej edycji C4 Cactus Feel, która jest wyposażona w 1,2-litrowy silnik benzynowy Puretech 82, a także oferowany tylko przez ograniczony czas. Nie ma również nowego progresywnego hydraulicznego systemu zawieszenia Citroena-jedna z głównych nowych funkcji zaktualizowanych kaktusów-działa jednak nowe zaawansowane fotele komfortu, rejsy rejsowe, lampy do pracy w ciągu dnia LED, a także siedmiocalowy ekran informacyjno-rozrywkowy z Android Automobile, a także Apple CarPlay.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze hatchbacki w sprzedaży idealne teraz
Dostępne są dwa podstawowe poziomy wykończenia. Poczuj samochody i ciężarówki zaczynają się od 17 965 GBP z silnikiem benzynowym Puretech 110 o 1,2 litra, z progresywną konfiguracją zawieszenia hydraulicznego uwzględnioną jako standard. Nowa, znacznie silniejsza wersja benzyny Puretech o mocy 128 KM, oferowana od 18 765 £, a projekt Diesla Bluehdi 100 rozpoczyna się od 18 995 £.
Projekty w stylu zasięgu są wycenione od 19 865 £ z dokładnie takim samym rozkładem silników, jednak dodatkowe urządzenia w metodzie panoramicznego szklanego dachu, nawigacji satelitarnej, tylnych czujników parkingowych, a także kamerę odwracającą, a także pełny apartament Citroena asystentów kierowców. . Silnik benzynowy Puretech 110 jest również oferowany z automatyczną skrzynią biegów.
10
O naszej reklamie tej reklamy

Citroen C4 Cactus zadebiutował podczas Geneva Motor Show w 2014 roku jako ekscentryczne, crossover wpływające na hatchback C-segment. Z tym odświeżonym modelem, odszedł charakterystyczny wygląd samochodu, zastąpiony o wiele bardziej konwencjonalny styl hatchback. Nowy wygląd, nowe wygody kabiny, a także znacznie mocniejsze silniki są również w menu, a także najbardziej obecną technologię zawieszenia Citroen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *