BMW 2 Series Active Tourer 2014 debiutów na Genewie Show

Oct 26, 2022 category

BMW Series Active Tourer – Pierwszy w historii projekt BMW – został ujawniony na Genewa Motor Show 2014.
Pomimo swojej nazwy, AT nie jest związany z 2 serii Coupe, wykorzystując dokładnie tę samą platformę co nowa mała. BMW przedłużyło rozstaw osi do znacznie bardziej przyjaznej rodzinie 2670 mm-jest o 30 mm krótszy niż Klasa B Mercedesa.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

W tej chwili jest to pięciomiejscowy-siedmioosobowy pojawia się później w tym roku-jednak BMW zwiększyło praktyczność dzięki ruchom i rozkładaniu tylnych siedzeń, które umożliwiają zwiększenie obszaru dla pasażerów kosztem przestrzeni bagażowej, jako Cóż, jak odwrotnie. Maksymalna powierzchnia rozruchu wynosi 468 litrów-około 20 litrów w dół na klasie B-ale możesz złożyć miejsca w dół 40:20:40 do 1510 litrów. Możesz złożyć siedzenie Traveller, jeśli wymagasz przynoszenia obiektów nawet o długości 2,40 m.
BMW 2 Series Aktywne silniki i specyfikacje Tourer
Silniki są zapożyczone z najnowszego mini, zaczynając od 1,5-litrowego trzycylindrowego turbo w 218i. Ma 134 KM, obejmuje 0-62 km / h w 9,3 sekundy, a także zwraca aż 57,6 mpg. 218D otrzymuje 2,0-litrowy silnik wysokoprężny, tworząc 148 KM może jednak również zwrócić 68,9 mpg-dzięki czemu jest to najczystsza konstrukcja w składzie. Istnieje również flagowa wersja 225i XDrive, zasilana 228 KM 2,0-litrowym turbo.
Kilka miesięcy po wstępnym wprowadzeniu BMW wprowadzi 220i, 220d, a także 216D projektów oprócz aktywnych turystów napędu na cztery koła. Sześciobiegowy podręcznik jest podstawowy, ale dostępny jest również sześciobiegowa, a także ośmiobiegowa samochodowa.
W celu zwiększenia kontaktów z BMW zapewnia zawieszenie M Sport, które jest o 10 mm niższe niż podstawowa konfiguracja, a ponadto można określić amortyzatory adaptacyjne. Oprócz ogólnie eleganckiego wnętrza BMW, istnieje również wiele funkcji hi-technologicznych, a także opcje, takie jak ekran głowy, a także asystent z korkiem internetowym, który może kierować, przyspieszyć, a także hamulec dla Ciebie w ruchu internetowym nawet 40 km / h.
Kupujący mogą wybierać między fundamentalnym 2 aktywnym Tourer lub wybrać modele linii wysokiej klasy lub sportowej, z których każdy ma na zamówienie wygląd. Wariant M Sport zostanie wprowadzony w listopadzie. Kupki zakupowe dla 2 serii Active Tourer są już otwarte, z pierwszymi dostawami we wrześniu, a także koszty od mniej niż 23 000 funtów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *