Właściciele Forda Focus RS zapewnili całkowicie bezpłatne prace naprawcze problemu „White Smoke”

Nov 9, 2022 category

Ford odpowiedział na doniesienia o uskokach silnika, a także białego dymu wydechowego na wczesnych projektach RS Focus z wczesnej generacji, zapewniając właścicielom samochodów całkowicie bezpłatny bezpłatny kontrola i naprawa.
Właściciele mogą zdecydować się na dobrowolną kontrolę, niezależnie od statusu gwarancji lub przebiegu. Ford jest obecnie w trakcie kontaktu z właścicielami w całej Europie, a także w Wielkiej Brytanii.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Pojazd przypomina: cokolwiek wymagasz wiedzieć
Problem wiąże się z uszczelką głowicy cylindrowej zamontowaną w czterocylindrowym systemie Ecoboost o mocy 345 KM pod maską. Uważa się, że ciepło stworzone przez silnik prowadzi do niewielkich zniekształceń w bloku cylindrów, co sugeruje, że uszczelka głowy nie może skutecznie uszczelnić bloku.
Biały dym spalinowy jest tworzony przez przeciekającego chłodziwa do cylindrów, tworząc również błędy po start-upach.
Ford stwierdza, że ​​instruowane są dealerski, aby przetestować układ chłodzenia samochodu, a także zastąpienie uszczelki głowicy cylindra, oprócz głowicy cylindra, jeśli uznano za konieczne, bez kosztu dla klienta. Dokładnie ten sam 2,3-litrowy silnik jest również wykorzystywany w Mustangu, jednak nie uważa się go za przedstawienie tutaj problemu.
Dowiedz się, gdzie Ford Focus RS stoi w naszym upadku najlepszych gorących hatchbacków w 2018 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *