Zmiany testu jazdy: Plan na 28-dniowe oczekiwanie, zanim uczniowie będą mogli ponownie zarezerwować testy

May 3, 2022 Uncategorized

Kierowcy uczniowie mogą dłużej czekać, aby ponownie zarezerwować swoje funkcjonalne badanie jazdy po niepowodzeniu, jeśli wprowadzono nowe procedury. Agencja ds. Wymagań kierowniczych i samochodowych (DVSA) proponuje serię zmian w teście, z których niektóre cele uniemożliwiają uczniom rezerwację testu, zanim będą gotowe.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

W ciągu ostatnich pięciu lat 53 procent kierowców uczących się nie zdało pierwszego funkcjonalnego badania jazdy. Obecne zasady wymagają, aby poczekać 10 dni przed ponownym zarezerwowaniem, ale DVSA proponuje przedłużanie tego okresu do 28 dni.

Praktyczne wskazówki dotyczące testu jazdy: jak przygotować się i przejść po raz pierwszy

Kolejną zmianą byłoby przedłużenie okresu wypowiedzenia, w którym anulowany test powoduje utratę opłat od trzech dni do 10 dni. To, jak twierdzi agencja, zachęci uczniów, którzy potrzebują znacznie więcej praktyki przed testem, aby powiadomić o wiele więcej przed anulowaniem i stworzyć znacznie więcej miejsc do późnego notok. Dla uczniów, którzy są gotowi.
DVSA sprawdza również zwiększenie elastyczności testu, umożliwiając wydanie oceny wzroku w różnych warunkach oświetlenia lub czytając z tabletu. Pozwoli to na przeprowadzenie o wiele więcej testów w ciemniejsze zimowe dni, a także odnosić się do faktu, że 61 procent nowych kierowców twierdzi, że nie czuje się pewnie, prowadząc ciemność, a 35 procent wypadków drogowych z udziałem młodych kierowców występuje w noc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *