Nowa TOYOTA GR COROLLA Hot Hatch Exposed z 295BHP

Apr 8, 2022 Uncategorized

Potężny 1,6-litrowy Turbeśład (Trzy i pomysłowy system napędu na wszystkie koła zostało wprowadzone do dalszego dobrego użycia, napędzając wszystkie nowe TOYOTA GR COROLLA Właśnie został oficjalnie ujawniony.
Jego silnik “G16E-GTS” jest dobry dla 295BHP, od 257bhp w Gr Yaris. Jest to znacznie więcej niż 268BHP, poprzednie teaser wydawało się wskazywać, a choć nie mamy jeszcze danych wydajności, wyjście to powinno wystarczyć, aby dać cięższe Corolla 0-62mph przechwalające prawa o jej mniejsze rodzeństwo. Tymczasowy obrotowy stoi w 273lb ft.

TOYOTA GR YARIS Review

Inną nieprzewidzianą funkcją jest sześciobiegowa skrzynia biegów z funkcją dopasowania rev. Uważano, że GR Corolla byłaby automatyczna.
22.

Ta skrzynia biegów podaje system napędu napędu na wszystkie koła GR-Four, który nie robi mechanizmu różnicowego. Zamiast tego wykorzystuje opakowanie sprzęgła między wałem Prop a tylnym różnicą. Idź na edycję obwodów, a różnice z ograniczonym poślizgiem Torsen są standardowo z przodu iz tyłu.
Reklama – artykuł trwa poniżej

Wraz z LSDS (dostępny w samochodzie rdzeniowej w ramach pakietu wydajności), wydanie obwodu zawiera kutego węglowego dachu włókna węglowego, wentylowaną maskę, inny tylny spoiler, zamszowe fotele i pokrętło zmiany biegów podpisane przez ” Morizo ​​’- Persona jazdy Toyota CEO AKIO TOYODA. Będzie już dostępny tylko w GR Corolla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *