Nowy crossover MG XS staje się ZS (ponownie)

Nov 18, 2022 category

MG zmienił nazwę nowej crossoveru niemowląt po raz drugi powracając do oryginalnej nazwy ZS samochodu.
Nowe materiały reklamowe dla crossover zostały dystrybuowane z Branding ZS, pomimo oficjalnie przemianowania samochodów i ciężarówek na XS na London Motor Show na początku tego roku. Firma zweryfikowała automatyczne ujawnienie powrotu do nazwy ZS, a oficjalne oświadczenie o modyfikacji zostanie dokonane w ciągu najbliższych 24 godzin.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Nowy crossover zostanie opracowany w Chinach, a także odzyskany jako ZS na tym rynku. Początkowo odznaki samochodów i ciężarówek X w Wielkiej Brytanii miało zapobiegać starciu z nazwą nowego crossoveru, a także salonem sportowym ZS z opartym na Rover 45 z lat 2000; Sam MG stwierdził nawet, że nowa nazwa ma również znaczenie – stojąca zarówno dla SUV -a, jak i X stojąca za dodatkową.
• Najlepsze SUV -y w sprzedaży 2017
Nowy MG ZS-świeży rywal dla Nissana Juke, a także Ssangyong Tivoli, wprowadzając silny nowy język dla MG, który ostatecznie uczyni swoją metodę w szeregu marki jako nowej twarzy gospodarstwa domowego.
ZS pojawią się w brytyjskich salonach pod koniec 2017 r., A także w przypadku MG nie ujawniło jeszcze ceny początkowej, firma zasugerowała, że ​​znacznie podsumuje wiele również crossoverów. W związku z tym wydaje się prawdopodobne, że koszt lub prawie 13 000 funtów.
38

ZS otrzyma dwa układy napędowe benzyny, gdy trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, a także opcję dwóch skrzyni biegów. Turbodoładowany system o pojemności 1,0 litra będzie zgodny z opcją o pojemności 1,5 litra, jednak lepiej otrzymamy więcej oficjalnych informacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *