Ford Factory może zamknąć

Mar 14, 2023 category

przyszłość fabryki Forda w Genk w Belgii, została w wątpliwości, po „spotkaniu awaryjnym” z starszym personelem, a także urzędnikami związkowymi wcześniej.
Fabryka Genk to miejsce, w którym obecny Ford Mondeo, S-Max i Galaxy są zbudowane na platformie EUCD Forda. W zakładzie zatrudnia 4300 osób.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Mondeo, S-MAX, a także galaktyka są wymagane wymiany. Jednak zamiast rozpocząć produkcję nowego Mondeo w Genk w tym miesiącu, wydaje się teraz prawdopodobne, że Ford będzie wyglądał na rozwinięcie go gdzie indziej.
Zakład Genk zostanie następnie zamknięty, gdy S-Max, a także Galaxy osiągną koniec cykli produkcyjnych w przyszłym roku, aby pomóc powolne straty pieniężne Forda na rynku europejskim.
Oprócz trudnego czasu na oferowanie samochodów, sprzedaż dużych samochodów D-Segmer -Clasy lub przełącz na SUV -ów.
Zupełnie nowy Mondeo został już opóźniony. Rzecznik Forda stwierdził, że miało to „pracować z różnymi problemami, aby zagwarantować solidne i premium uruchomienie”.
Jednak oprócz upewnienia się, że Mondeo przechodzi walkę do niemieckich marek premium, wydaje się, że decyzja o tym, gdzie zostaną zbudowane samochody i ciężarówka, wpływa również na premierę następnego Mondeo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *