Ford opracowuje oddzielne jednostki „Model E”, a także „niebieskie”, aby podzielić EV, a także prezydent Ford Company

Jun 9, 2022 category

, a także dyrektor generalny Jim Farley ujawnił, że niebieski owalny dzieli swoją firmę na dwie nowe , Unikalne podziały, intensyfikując koncentrację na różnych obszarach mobilności w celu produkcji znacznie lepszych produktów dla swoich klientów.
Pierwszy nowy dywizja, zatytułowana Ford Design E, skoncentruje się na pojazdach elektrycznych, oferując „konstrukcję czystego arkusza, wprowadzenie, a także przesyłkę przełomowych pojazdów elektrycznych, a także powiązanych technologii-na dużą skalę”.

Nowy Ford Mustang Mach-e GT 2022 Recenzja

Ford Design E skupi się na platformach EV, baterii, a także na technologii motorycznej, oprócz ładowania, a także możliwości recyklingu, opartych na nowych, w pełni opracowanych platformach aplikacji dla przyszłych samochodów elektrycznych.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Farley nakreślił, że „nasza organizacja tradycyjna nas powstrzymuje – musieliśmy się zmienić”, a także, że podział skupienia się na swojej firmie byłby również niższy, co czyni EV, znacznie bardziej ekonomiczne dla użytkownika końcowego, a także „skupienie się również jako prędkość start-upu na najdalszym krawędzi technologii. ”
Ford Blue będzie koncentrował się na inwestycjach, a także awans w określonych obszarach rynku lodu, które, jak przewiduje marka, będzie opłacalna w średnio- i długoterminowej-na przykład ciężarówki z pick-up w Ameryce Północnej.
Farley nakreślił, że „Ford Blue będzie zarówno przychodem, jak i silnikiem bogatym w gotówkę”, które pomogą w oparciu o obszary awansu w portfolio Forda, w tym Ford Design Company dzięki „dziesięcioleciom inżynierii, a także produkcji o dużej objętości ekspertyza.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *