Wersja wyścigowa 313MPG VW XL1 pomyślała o

Oct 29, 2022 Uncategorized

Volkswagen XL Sport, wyścigowej wersji 313MPG VW XL1, jest o tym do produkcji, z samochodami wyścigowymi i ciężarówką wykorzystującą dwucylindrowy silnik z Ducati Superbike w lokalizacji diesla elektrycznego układu napędowego.
Przewodniczący Rady Volkswagena Ferdinand Piech ujawnił plany dla nowicjusza podczas przemawiania na Uniwersytecie Technologii Wiedeńskiej. Raporty sugerują, że otrzyma silnik o pojemności 187 KM, który musi dostarczyć dużo wydajności do lekkiego samochodu z włókna węglowego.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Recenzja Volkswagen XL1
Nawet przy ciężkich akumulatorach, a także na pokładzie układu napędowego oleju elektrycznego, XL1 nadal ocenia tylko 795 kg, więc możesz oczekiwać, że XL Sport będzie jeszcze mniej ocenić. Mając to na uwadze, podobnie jak wyposażone w dokładnie taką samą szybką przesuwną skrzynię biegów, co XL1, wersje sportowe muszą być w stanie sprinować od 0-62 km / h w około 4 sekundy.
Nie ma potwierdzenia, kiedy zobaczymy XL Sport, jednak prawdopodobnie będzie to wyjątkowo ograniczony przebieg produkcyjny, a samochody i ciężarówki ustawione tylko do wykorzystania na torze. Wykorzystanie silnika Ducati jest możliwe, ponieważ producent motocykli jest obecnie częścią Volkswagen Group po tym, jak Audi zdobył firmę na początku 2012 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *