Czterodrzwiowy Mahindra E2O Plus Electric City Cars and Truck Droiled

Feb 13, 2023 Uncategorized

Indian Car Makaker Mahindra zadebiutował w Wielkiej Brytanii samochodem elektrycznym E2O, a także obecnie czterodrzwiowy projekt o nazwie E2O Plus jest w drodze , jak widać w zestawie zdjęć zwiastuniowych wydanych w Internecie przez samochody i producent ciężarówek. Trzy drzwi są teraz w sprzedaży, w cenie 12 995 £.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Teaser Zdjęcia nie pokazują tak dobrze, jednak zapewniają nam wczesną koncepcję tego, co dodatkowy zestaw drzwi zrobił z projektem samochodu. Prawdopodobnie kosztuje około 15 000 funtów, a dodatkowe drzwi umożliwiają gospodarstwa domowe, a także innych nabywców, znacznie łatwiejsze zysku na tylne miejsca.
17

Nic nie jest jeszcze rozumiane w szczegółach E2O Plus, jednak obecny dwudrzwiowy projekt wykorzystuje silnik elektryczny o mocy 31 kW, który tworzy 42 KM, a także 91 nm momentu obrotowego. To wystarczy, aby uzyskać to tak samo, jak prędkość maksymalna 63 km / h (10 km / h znacznie więcej niż TWIZY), z czasem 0-25 mil na godzinę 4,9 sekundy, a także czas 0-50 km / h 18 sekund.
E2O jest obecnie w sprzedaży w Indiach za mniej niż połowę kosztów w Wielkiej Brytanii, za 6000 funtów, jednak Mahindra zmodernizował ją kompleksowo dla znacznie bardziej wymagających brytyjskich nabywców. Oczywiście ma znacznie większą wydajność, a także zasięg, dodatkowe urządzenia, a także aktualizację pod względem bezpieczeństwa podróżnika. Cena początkowa, która obejmuje cały zakup baterii, jest mniejsza A renault Twizy (18 445 £).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *