VW Boss: Dane Tesli zapewniają ogromną autonomiczną krawędź pojazdu

Apr 5, 2023 category

, że producenci pojazdów zajmują się pod górę bitwy w celu przezwyciężenia zdolności Tesli w celu wykorzystania danych prowadzących klienta w wyścigu w kierunku autonomicznych samochodów, według menedżera VW, dr Herberta Diessa.
Amerykański producent EV ujawnił na początku tego roku, że ma już około 760 milionów mil danych prowadzenia danych – a także dodaje milion więcej do tego co 10 godzin. Tesla była w stanie to osiągnąć, ponieważ wszystkie swoje pojazdy projektowe są zaprojektowane tak, aby przekazywać informacje o swoich serwerach – a także, ponieważ właściciele samochodów byli gotowi odegrać rolę w tym schemacie, który podobnie przynosi ulepszenia do swoich pojazdów poprzez aktualizacje nad przepisami.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Samojezdne samochody: Cokolwiek wymagasz, aby wiedzieć
Tesla określiła, że ​​przejdzie do pełnej autonomii w 2018 r., Podczas gdy VW, a także inni producenci pojazdów ustalili cele poza końcem tej dekady. Dr Herbert Diess, menedżer VW, stwierdził, że innowacja Tesli w zakresie najważniejszych danych zapewnia „outsiderowi” przewagę nad uznanymi producentami pojazdów.
„Nie mamy takiej możliwości tak dobrze, jak nie będziemy jej jutro jutro”, stwierdził Diess. „Przyjrzeliśmy się dokładnie, ile kosztują urządzenia techniczne w pojeździe, a także około 300 euro na pojazd. Być może do 2020 r., Kiedy to będziemy, liczba ta spadnie do 150 euro. Jednak to coś więcej; Chodzi również o obiekty IT – zaplecze, które wymagają przetwarzania informacji. Podobnie jak przez cały czas, co tydzień dodają miliony mil dodatkowych danych.
• Co to jest Tesla Autopilot?
„Uważam, że wymagamy bardzo poważnie potraktowania Elona Muska” – dodał – „a jeśli nadal ulepsza funkcje tak, jak to robi, trudno będzie nadążyć. Uważam, że w końcu wygramy, jednak od naszych możliwości skalowania i rozpowszechniania produkcji ”.
Czy wierzysz, że ogromne marki pojazdów złapią Teslę w wyścigu o w pełni atonomiczne samochody? Zrozumiemy w komentarzach …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *