Modyfikacje modyfikacji przepisów dotyczących przepisów dotyczących motoryzacji, modyfikacji ograniczeń prędkości

Oct 31, 2022 Uncategorized

umożliwia członkom MI5, MI6, Rescue Mountain Rescue, Usuwanie bomby, a także pojazdów wykorzystywanych do przynoszenia organów do przeszczepu po raz pierwszy.
Obecnie usługi te muszą przestrzegać ograniczeń na brytyjskich drogach – nawet jeśli mają problemy z problemami, w tym bezpieczeństwo narodowe.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Jednak parlamentarne podsekretarz Sekretarz ds. Transportu, Robert Goodwill ma na celu zapewnienie tym samym samym zwolnieniu, co policja, karetka pogotowia i rozwiązania usług.
Będą w stanie przełamać ograniczenie prędkości po ukończeniu programu szkoleniowego podczas szybkiej jazdy.
Zwolnienia mogą również obejmować pracowników HM Revenue, a także cele celne oprócz urzędników brytyjskiej spółki granicznej.
Modyfikacje nastąpiły w zakresie przestrzegania działu konsultacji transferowych w pomyśle. Odkrył, że 93 procent osób, które zareagowały na konsultacje, uważało, że zwolnienie powinno również dotyczyć grup zawartych w „bezpieczeństwie życia, a także kończynach lub bezpieczeństwie narodowym”.
W zeszłym miesiącu elastyczność prośby o informacje ze strony szkockich konserwatystów pokazała, że ​​szkocka służba pogotowia została wydana z ponad 2200 biletów na przekroczenie prędkości w ciągu ostatnich dwóch lat. Między styczniem a sierpniem 2013 r. Do służby pogotowia wyemitowano 1062 bilety na przekroczenie karetki, co oznacza, że ​​cztery karetki karetki otrzymały bilety każdego dnia.
Aby zapobiec grzywnie, personel karetki pogotowia musi wypełnić rodzaj, aby udowodnić, że wybierają się na nagły wypadek, gdy pojazd został przyłapany na przekroczeniu prędkości.
Rzecznik Scottish Ambulance Service powiedział: „Każdy rodzaj biletu wydany do szkockiego pojazdu pogotowia ratunkowego, który jest następnie anulowany.
„W miarę wzrostu liczby powiadomień przekształcających się, proces anulowania biletów jest bardziej czasochłonny”.
Alex Johnstone, rzecznik przeniesienia szkockiego konserwatystów, powiedział: „Jest to znaczny obowiązek administracyjny, który z pewnością może się obejść.
„Z pewnością typowy zmysł byłby dyktowany, gdyby pojazd ratunkowy przełamuje ograniczenie prędkości, istnieje niezwykle wspaniały powód”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *