Infinite Mile Gwarancja na Tesla Model S

Jul 19, 2022 Uncategorized

Model Tesla S w najlepiej sprzedającym się przebraniu 85 kWh ma teraz ośmioletnią, nieograniczoną gwarancję na jednostkę napędu milowego, przyciągając ją do gwarancji akumulatora amerykańskiego producenta samochodów elektrycznych.
Nie ma ograniczeń co do liczby właścicieli objętych okresem gwarancyjnym, aw relokacji z pewnością zadowolonych klientów rozszerzenie będzie miało zastosowanie z mocą wsteczną do każdego modelu S, ponieważ premiera luksusowego pięciodrzwiowego salonu w 2012 roku.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Zmiana polityki została opracowana w celu odzwierciedlenia wiary Tesli w silniki elektryczne, które współzałożyciel i dyrektor generalny Elon Musk opisał na stronie firmy jako „zasadniczo znacznie bardziej niezawodne niż silniki benzynowe”.
Po niedawnej decyzji Tesli o porzuceniu zakresu patentów technologicznych-otwieranie swojej wiedzy EV z konkurentami-ten najnowszy wstrząs oparty na ideologii może spowodować kilka podniesionych brwi wśród inwestorów.
„Powinienem uznać, że będzie to miało umiarkowanie negatywny wpływ na zyski Tesli w krótkim okresie, ponieważ nasze rezerwy gwarancyjne będą musiały zwiększyć powyżej obecnych poziomów”, dodał Musk. „Jest to wzmocnione przez fakt, że robimy to z mocą wsteczną, a nie tylko dla nowych klientów”.
„Jednak postępując właściwą dla właścicieli samochodów Tesli na tym wczesnym etapie naszej firmy, jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie dobrze się sprawdzi”.
To z pewnością interesujący czas dla Tesli, który urzędnik z zeszłego miesiąca potwierdził swoje plany dotyczące modelu 3-porywającego BMW 3, a także zamierza stworzyć zupełnie nowe centrum badawczo-rozwojowe w Wielkiej Brytanii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *