„Ogólnie rzecz biorąc, Mercedes tworzy wspaniałe samochody, ale jest coś brakowało w całym jego zasięgu”

May 3, 2022 Uncategorized

, gdy mój kolega Owen Mildenhall testował nowy Mercedes-AMG GT na jego granicach wokół obwodu Laguna Seca w Kalifornii, podobało mi się Bardziej zrelaksowany czas rozmawiający z szefową i marketingową Mercedesa Ola Källenius z tyłu nowego Mercedes-Maybach S600.
Do zeszłego roku Källenius był szefem tego, co jest teraz znane (w najnowszym mowie Mercedesa) jako Mercedes-AMG. Tak bardzo, jak byliśmy z tyłu samochodu, który wprowadził najnowszą sub-markę Mercedesa, Mercedes-Maybach, było więcej niż przemijające zainteresowanie tym, co działo się po drugiej stronie świata z pierwszymi dyskami tego, co jest Najbardziej oszałamiający Merc w ciągu pokolenia.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

W obu wynikach Mercedes pojawił się Trumps – jego nowy chłopiec plakatowy jest tak samo dobrze prowadzący, jak to patrzeć, podczas gdy Maybach jest dowodem tego, co Källenius opisał mi jako „wszystko, co Mercedes wie o luksusie w jednym samochodzie”.
Modele „Halo” świecą jasno, ale co z modelami, które będą sprzedawać się w większych liczbach po bardziej ekonomicznych cenach? Podczas gdy klasa C jest jednym z najlepiej wyglądających salonów, które możesz kupić z wnętrzem, które ustanawia nowe standardy stylu i jakości, pozostawiło nam trochę zimno, jeśli chodzi o to, jak jeździ. Potem jest klasa A-na pewno stylowy hatchback, ale znowu rozczarowuje się na drodze i, bardziej szokująco, o jakości jej wnętrza.
Ogólnie rzecz biorąc, Mercedes tworzy wspaniałe samochody, ale w całym zasięgu jest coś, czego jego rywale mają więcej – konsekwencja. Miejmy nadzieję, że AMG GT i Maybach są początkiem wspaniałych wszechstronnych najemników w całym zakresie.
Czy jesteś fanem obecnego składu Mercedesa, czy jesteś właścicielem? Daj nam znać swoje przemyślenia poniżej, na Twitterze lub Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *