Nowy mały rodak na czele ambitnego małego planu rodzinnego

Aug 20, 2022 category

Tiny dopiero wydał rodaka liftowanego, ale naprzód z radykalnymi planami dla zupełnie nowego modelu, w 2017 roku-a nasz ekskluzywny obraz pokazuje, jak może to zrobić wyglądać.
Wraz z niedawnym odsłonięciem pierwszego pięciodrzwiowego małego włazu, producent może sobie pozwolić na bycie nieco bardziej odważnym wobec nowego rodnika, ponieważ samochody zajmują obecnie podobną pozycję na rynku. Aby oddzielić te dwa, rodak podejmie o wiele bardziej wytrzymałą technikę stylizacji, aby rozwiązać wyzwanie nadchodzącego zamiennika BMW X1 i nowego Audi Q1.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossovery na rynku
Oczekiwane są również znacznie większe proporcje, jak zaprezentowano na naszym głównym obrazie. Ma to być największy mały dostępny, gdy nadejdzie, z wybrzuszonymi kołami i znaczącym wykorzystaniem wytrzymałego okładziny ciała, aby wyznaczyć go jako nowy zakres zasięgu. Ale obecny rodak nie byłby małym bez znakomitych okrągłych reflektorów, chromowanej kratki i owiniętej szyby przedniej.
Podobnie jak w przypadku niedawno uruchomionego nowego Tiny Hatch, remont rodaka będzie kontynuowany pod skórą. Wszechstronna platforma z napędem na przednie koła UKL1 będzie używana i może być również dostosowana do napędu na wszystkie koła. Będą różne modele Cooper, S, SD i John Cooper Works z rodakiem, wszystkie wykorzystujące nowe zmniejszone i turbodoładowane silniki trzycylindrowe, które poprawiają wydajność i wydajność.
Obecnie tylko nowe trzydrzwiowe i pięciodrzwiowe małe modele są oparte na platformie UKL1, ale można oczekiwać ośmiu nowych linii modelowych. Nowy klubman, kabriolet i Paceman są w trakcie rozwoju.
Mini wygląda również na to, aby wykorzystać dwumiejscowy rynek samochodów sportowych po ujawnieniu koncepcji SuperLeggera na początku roku. Ten rywal dla Mazda MX-5 i Audi TT zastąpiłby modele Roadster i Coupé, które nigdy tak naprawdę nie były popularne wśród kupujących, ponieważ maleńki wygląda na 300 000 samochodów, które obecnie sprzedaje w Wielkiej Brytanii.
Firma stara się również rozwinąć na rynki takie jak Chiny dzięki nowym modelom MPV i Saloon, chociaż mało prawdopodobne jest, aby te samochody się tutaj dotarły.

Każdy nowy malutki na platformie UKL1
Mini pięciodrzwiowy
W sprzedaży: koniec 2014
Mini trzy drzwi
Już w sprzedaży
Mini Paceman
W sprzedaży: 2017
Mini Clubman
W sprzedaży: połowa 2015 r.
Mini JCW
W sprzedaży: koniec 2014
Mini Superleggera
W sprzedaży: 2016
Przeczytaj naszą recenzję nowego Tiny tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *