Nowa Mazda CX-50 ujawniona z trudnym wyglądem, a także elektryfikacją

Jul 29, 2022 Uncategorized

Fala nowych SUVS Mazda ma się wyświetlić do 2023 r., A także ten nowy CX-50 jest pierwszym. Jest to wytrzymały, czterokołowy crossover opracowany dla Ameryki, więc chociaż nie będzie oferowany gdzie indziej, nadal stanowi silny wskaźnik dokładnie tego, jak nadchodzące SUV-ów marki-zarówno CX-60, jak i CX-80- Spójrz, kiedy pojawiają się w Wielkiej Brytanii.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

CX-50 znajduje się powyżej CX-5 Mazdy w zakresie, więc prawdopodobnie będzie w pobliżu tego samego rozmiaru co BMW X3. Dzieli swój projekt z Mazda 3, a także CX-30, które są oferowane z silnikami łagodnymi hybrydowymi.

Nowy SUV wtyczki Mazda CX-60 2022 Mazda CX-60 to wiele potężnych samochodów i ciężarówek firmy

Elektryfikacja CX-50 jest jednak w przygotowaniu, jednak na razie średniej wielkości SUV Mazdy będzie oferowany z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym z technologią zapłonu SkyActiv-G. Dostępne będą dwa mocy wyjściowe, każda wersja napędza wszystkie cztery koła.
CX-50 jest wyposażony w szereg trybów jazdy, aby pasowały do ​​różnych warunków, a styl samochodu nie robi sztuczki z jego pretensji terenowych. Zestaw wąskich reflektorów, szeroka przednia kratka i gładka nawierzchnia nadwozia to przykłady języka „Kodo” marki, jednak CX-50 przyjmuje znacznie trudniejszy wygląd dla innych SUV-ów Mazdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *