Torysy, aby pozwolić radom regionalnym zarządzać naszymi drógami

May 22, 2023 Uncategorized

Podejmowane przez rząd technikę bez regulacji, a także znacznie więcej uprawnień przekazanych radom regionalnym-w celu radzenia sobie z ograniczeniami prędkości, bezpieczeństwem drogowym i wycofaniem się problemy w ich obszarach.
Rozmawiając z Automobile Express, kapłan Roads Andrew Jones, który przejął tę funkcję w maju, stwierdził, że władze regionalne są idealnie postawione, aby zrozumieć, co jest dla nich najlepsze, a nie chodzić na Whitehall, aby narzucić przepisy.
To rozciąga się na bezpieczeństwo drogowe, a Jones wykluczył powrót krajowych celów, aby spróbować zmniejszyć liczbę zgonów na brytyjskich drogach.
Liczba ta wzrosła po raz pierwszy od 30 lat ubiegłego roku, jednak Jones powiedział: „Za każdą statystyką śmierci lub ciężkich obrażeń jest zrujnowane życie, a także rozbite gospodarstwa domowe, a także mam zamiar zrobić więcej. Chcę, aby działania uratowały życie, a nie rozmowy na temat tego, czy satysfakcjonujemy arbitralny cel krajowy.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Kamery szarej prędkości do zniknięcia do 2016 roku
„Uważam, że władze regionalne są najlepsze, aby wybrać priorytety w swoich obszarach regionalnych, a także wymagamy trudności z pracą w jakikolwiek sposób, aby nasze drogi były bezpieczniejsze dla użytkowników dróg”.
Jones zweryfikował podobną politykę radzenia sobie z trudnością nawierzchni drogową, a także dbania o dziury. Podczas gdy genialne, a także nowe koncepcje będą poparte przez rząd, jeśli stanowią one wielką wartość dla podatnika, rady zostaną przekazane, podejmują własne decyzje o tym, jak leczyć swoje regionalne drogi.
W razie potrzeby rady będą mogły przyjąć limity prędkości 20 mil na godzinę, ponieważ Jones skierował już przepisy rządowe, co znacznie ułatwia obniżenie prędkości w celu zwiększenia bezpieczeństwa.
Jones powiedział również, że Automobile ujawnił, że nie ma planów zwiększenia krajowego ograniczenia prędkości do 80 km / h na autostradach. Zamiast tego gwarantował o wiele bardziej mądrych autostrad o zmiennych limitach prędkości do prostoty.
Dodał: „Większość kierowców jest wolna od ryzyka, a także troskliwa dla innych użytkowników dróg, chociaż są tacy, którzy stawiają się zarówno na niebezpieczeństwo. Do 2020 r. Highways England zakończy około 286 mil mądrych autostrad. ”
Co według ciebie w podejściu rządowym? Zrozumiemy poniżej!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *