Nowy 2021 Hyundai Santa Fe w sprzedaży w cenie od 40 250 £

Nov 28, 2022 Uncategorized

Hyundai otworzył swoje książki kupna dla nowego SUV Santa Fe. Ceny zaczynają się od 40 250 GBP za podstawowy model benzynowy, wspinany do 49 010 GBP dla nowo wprowadzonego flagowego wariantu hybrydowego plug-in. Oczekuje się, że pierwsze dostawy pojawią się w tym miesiącu.
Hyundai rozdzielił nowy skład Santa Fe na dwa poziomy wykończenia: premium i Ultimate.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Standardowy sprzęt do podstawowego modelu premium obejmuje 17-calowe felgi aluminiowe, automatyczne reflektory LED, lampy przeciwmgielne LED i zawieszenie samoprzylepne. Do wyboru są również trzy nowe wykończenia farby: lodowca biała, taiga brązowa i laguny niebieski.

Top 10 najlepszych hybrydowych SUV -ów, aby uzyskać 2022

Wewnątrz model bazowy jest wyposażony w podgrzewane skórzane siedzenia zarówno w przedniej i tylnej części, podwójnej strefy klimatycznej, wielofunkcyjnej kierownicy i bezprzewodowej ładowarce telefonu. Kupujący otrzymują również 10,25-calowy system informacyjno-rozrywkowy, 4,2-calowy cyfrowy wyświetlacz osadzony w analogowym klastrze mierników i 10-mówcy audio z zewnętrznym wzmacniaczem i subwooferem.
Santa Fe jest również wyposażony w szczegółowy poziom sprzętu bezpieczeństwa, który obejmuje asystent asystenta, technologię stabilizacji przyczep i system unikania kolizji, który może rozpoznać samochody, pieszych i rowerzystów. Czujniki parkowania i tylna kamera parkingowa są również standardowe.
Ceny hyundai w zakresie Santa Fe zaczynają się od 43 815 £. Ulepszenia nad modelem bazowym obejmują 19-calowe felgi aluminiowe, panoramiczny szklany dach, tylne rolety, 360-stopniowe systemy CAM i półautonomiczny system wspomagania napędu na autostradzie Hyundai. Wewnątrz znajduje się wyświetlacz głowy i nowy 12,3-calowy zestaw instrumentów cyfrowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *