Nissan Qashqai zyskuje półautonomiczne funkcje Propilot w Wielkiej Brytanii

Sep 11, 2022 category

Nissan Qashqai jest teraz oferowany z półautonomicznym prowadzeniem jazdy pomaga w Wielkiej Brytanii, a także oznaczać wprowadzenie technologii nową wersję specjalnej edycji wybitnej crossover firmy firmy. został wprowadzony.
Nazywany Qashqai Pilot One, opiera się na wersji Tekna+ w wersji Qashqai, a także wycenionej od 33 380 £. Oczywiście Propilot Tech funkcjonuje jako standard, pomagając w hamowaniu, przyspieszaniu, a także sterowaniu na jednym pasie na drogach klasy autostrady. Technologia może przejąć w określonym stopniu zarówno w zatrzymaniu ruchu internetowego, jak i przy prędkości autostrady, chociaż szofer powinien trzymać ręce na kierownicy, a także na drodze.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossovers w sprzedaży 2018
Pilot z nich ma również perłową białą farbę, a także chromowany pakiet stylizacji zewnętrznej. Wewnątrz Pilot One Edition oznaczone jako szum są odkryte po otwarciu drzwi, podczas gdy wnętrze jest tapicerowane ze skóry śliwkowej Nappa.
6

W oparciu o samochód Tekna+ otrzymuje DCI 130-litrowy oleju napędowego DCI 130 z qashqai z automatyczną skrzynią biegów Xtronic do systemu napędu na wszystkie koła. Propilot jest oferowany gdzie indziej w odmianie Qashqai – jest to wybór 795 £ na modele Tekna, a także w modelach Tekna+, choć po raz kolejny tylko w samochodach i ciężarówkach z układem napędowym DCI 130 Xtronic.
Zapewnienie poniżej apartamentu Propilot jest dostępny w firmie pakietu pomocy napędowej, oferowanej jako opcja 495 £. Obejmuje to wiele funkcji Propilota, choć nie może doprowadzić samochodów i ciężarówki do całkowitego zatrzymania, a także ponownie, gdy jest to bez ryzyka.
Przeczytaj naszą pełną obszerną ocenę najnowszego Nissana Qashqai …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *