Audi A6 lifted zidentyfikowało testy przed uruchomieniem jeszcze w tym roku

Jul 5, 2022 category

Nasi fotografowie szpiegowskie złamali liftowane Audi A6 zajmujące się tym ostatnim etapem programu rozwoju. Zmodyfikowany salon ma pojawić się do sprzedaży jeszcze w tym roku, gdzie zaoferuje odnowioną konkurencję dla BMW 5 Series, Mercedes E-Class i Maserati Ghibli.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Rewizje Audi dotyczące A6 są dość powściągliwe, przy czym główne zmiany kosmetyczne ograniczają się do zamieszanych części tego prototypu. Istnieje więc nowy przedni zderzak z czymś, co wydaje się nieco mniejszą kratką chłodnicy, a także świeżą parę reflektorów z znacznie bardziej współczesnymi światłami do biegania i projektora.

BMW serii 5 vs Audi A6 vs Volvo S90

Lampy mają ten sam kształt, co znalezione w niedawno zaktualizowanej limuzyjnej limuzyny Audi A8, i możliwe, że będą dostępne w A6 z tą samą technologią LED Matrix Digital – choć prawie na pewno jako dodatkowe. Reflektory A8 składają się z 1,3 miliona mikromirrr, które według Audi mogą precyzyjnie dostosować wzór wiązki, aby pomóc oświetlić ciemne plastry na drodze i poprawić widoczność kierowcy.
To ta sama historia z tyłu. Światła ogonowe mają odświeżone sygnatury projektowe, tylna falbana ma nieco inny kształt, a pokrywka rozruchowa wydaje się mieć większy zwis nad tablicą rejestracyjną. Wydech jest również ukryty przez tylny zderzak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *