Nowy FIAT 500X zaktualizowany w 2018 r.

Sep 2, 2022 Uncategorized

Fiat ujawnił szereg aktualizacji na Crossover Rok projektowy 2018 – samochody i ciężarówki pojawią się w Wielkiej Brytanii w przyszłym roku.
Fiat 500X został zaktualizowany o nowy nowy wygląd, a także o wiele więcej innowacji. Donatello Bronze, a także ekologiczne schematy kolorowe Alpi, wcześniej oferowane tylko w projektach S-Design, będą oferowane w całym zakresie .
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze crossovery na rynku
Siedmiocalowy ekran dotykowy UConnect HD o wysokiej rozdzielczości jest główną nową funkcją na 500x odmiany od poziomu wykończenia gwiazdy pop. Ekran dotykowy ma Bluetooth z przesyłaniem strumieniowym audio, a także rozpoznawaniem głosu, podczas gdy tylna kamera parkingowa, a także system TomTom 3D SAT NAV są również częścią pokładowego ekranu dotykowego.
UConnect Online Infotainment System umożliwia kierowcom, którzy pobrali aplikację na swój telefon, korzystają z funkcji online, takich jak kanał informacyjny Reuters online, przesyłanie strumieniowe muzyki z Deezer, a także Tunein oprócz zameldowania Facebooka, a także aktualizacji na Twitterze. System wykorzystuje Apple CarPlay, a także jest kompatybilny z Android Auto.
• Najlepsze samochody miejskie i ciężarówki do zdobycia teraz
Fiat obejmuje również „osobowości” w zakresie 500x. „Urban Look” jest o wiele bardziej zorientowany na miasto, a także funkcje pop, gwiazdy popu i wyposażenia, podczas gdy na krzyżu oferuje znacznie bardziej agresywny „wygląd krzyżowy”.
Co Twoim zdaniem modyfikacje przedstawiły Fiat 500X? mieć swój stan w komentarzach …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *